خواهران افسانه ای سمیرم مدال آسیا را از آن خود کرند / الهه تاریخ ساز ساندای بانوان شد

خواهران افسانه ای منصوریان در مسابقات ووشو قهرمانی آسیا با کسب سه مدال خوش رنگ توانستند بر سکو قهرمانی بایستند.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، سه خواهر سمیرمی که به نام خواهران افسانه ای معروفند توانستند با خوش درخشیدن در مسابقات ووشوی قهرمانی آسیا دو مدال طلا و یک مدال برنز را از آن خود کنند.

«سهیلا منصوریان» در وزن منهای ۵۲ کیلوگرم ساندای بانوان در دور اول با «هی بین کیم» نایب قهرمان جهان و دارنده مدال برنز بازی های آسیایی اینچئون روبرو شد.

سهیلا با ارائه مبارزه ای تماشایی در دو راند متوالی به برتری دست یافت و به نیمه نهایی صعود کرد و پس از مبارزه با حریف چینی خود موفق به کسب مدال برنز شد.

«الهه منصوریان» که موفق شده بود «تای ژوی نگوین» حریف قدرتمند ویتنامی را شکست دهد در دیدار پایانی وزن منهای ۵۶ کیلوگرم ساندای بانوان به مصاف «شن ژیانگ» سانداکار مطرح چینی رفت و در دو راند متوالی با نمایشی خیره کننده به برتری رسید و به مدال طلا دست یافت.

صبح امروز، شهربانو منصوریان قهرمان سمیرمی جهان که پیش از این «هرگی باکایدان» نایب قهرمان سال ۲۰۱۵ جهان از فیلیپین را شکست داده بود در دیدار پایانی به مصاف «ترانک آن کئوان» از ویتنام رفت و در ۲ راند متوالی بر حریف خود چیره شد و بر سکوی نخست ایستاد.

آنچه برای چندمین بار به نمایش گذاشته شد استعداد بالای فرزندان شهرستان سمیرم بود که با وجود کمبود ها و حتی بدون امکانات اولیه از صفر تا سکوی قهرمانی پیش رفتند که امیدواریم در آینده این نمایش اقتدار توجه مسئولان را برای خدمت به مردم این شهرستان جذب کند.

 1. افشاری گفت:

  قهرمانی را به شما ، خانواده محترم و تمامی اهالی شهرستان سمیرم تبریک عرض نموده و آرزومند بهترین ها و موفقیت های بیشتر در زندگی تان هستیم.

 2. حمیدرضا گفت:

  دست مریزاد .. خسته نباشین

 3. داوود گفت:

  سه خواهر سمیرمی که به نام خواهران افسانه ای معروفند!!

  چرا الکی میگین، کجا به این اسم معروفن آخه؟! دو تا سایت بگین که اونا رو به این اسم خطاب کرده باشن اونوقت قبوله!

 4. داوود گفت:

  جستجو کردم ولی فقط دوقلوهای افسانه ای(جولز و جولی) رو می آورد!

 5. 13 گفت:

  امیدوارم از طرف مسئولان شهری از این سه خواهر به بهترین شکل ممکن تقدیر بشه ( قطعه زمینی ، ماشینی ، پولی ( فکر کن !))
  خواهران افسانه ایی تو مستند “صفر تا سکو” که در مورد خواهرای منصوریان هست گفته شده

 6. 13 گفت:

  سمیرم خبر سیخی چن !؟!! میخواین سمنا رو بفروشین ؟ من که این پایگاه رو با سمنا میشناسم و دیگر هیچ …

Go to TOP