نرم افزار آندروید

کاربردی‌ترین برنامه‌های آندروید

این پست تعدادی از برنامه‌ای آندروییدی را به شما معرفی می‌کند که هرکدامشان می‌تواند حسابی کارایی گوشی شما را بالا ببرد.

این پست تعدادی از برنامه‌ای آندروییدی را به شما معرفی می‌کند که هرکدامشان می‌تواند حسابی کارایی گوشی شما را بالا ببرد.

سیستم‌عامل تعداد بسیاری از گوشی‌های هوشمند، آندروید است و اپلیکیشن‌ها یا برنامه‌های کاربردی فراوانی برای این سیستم‌عامل عرضه شده است.

به گزارش ایتنا از ایسنا، در این لیست ۱۰ برنامه‌ کاربردی برای سیستم‌عامل آندروید قرار گرفته که هر کدام قسمتی از گوشی کاربر را می‌گیرد و به کارایی گوش او کمک می‌کنند.

avast! Mobile Security
یک پکیج امنیتی برای گوشی هوشمند شماست. کاربر می‌تواند علاوه بر اسکن گوشی خود و پیدا کرن فایل‌های آلوده، باتری و قفل گوشی خود را مدیریت کند. موتور آنتی ویروس این برنامه یکی از قدرتمند‌ترین موتورها برای آندروید است. این نرم‌افزار برروی اندروید ۲.۱ و بالاتر قابل نصب است.

History Eraser Pro
گاهی اوقات سرعت گوشی‌های هوشمند به مرور زمان کاهش پیدا می‌کند. کاربر می‌تواند با استفاده از این نرم‌افزار حافظه‌ی کش برنامه‌ها از مرورگر گرفته تا صندوق پیام‌ها را پاک کند و سرعت گوشی هوشمند خود را بهبود بخشد. این برنامه برروی اندروید ۱.۶ و بالاتر قابل نصب است.

Quick Pic
برنامه‌ای بسیار سبک و کاربردی است. کاربر می‌تواند با استفاده از این برنامه تمام عکس‌های خود را در دسته‌بندی‌های مشخص داشته باشد. همچنین می‌تواند فایل‌های ویدیویی و عکس‌های خود را پنهان کند و حتی برروی آن‌ها رمز بگذارد. این نرم‌افزار برروی اندروید ۲.۱ و بالاتر قابل اجراست.

MX Player
برنامه‌ای که می‌توان بوسیله‌ی آن فایل‌های ویدیویی بسیاری را به اجرا درآورد. این برنامه از اکثر پسوندهای ویدیویی پشتیبانی کرده و فایل‌های ویدیویی را با توجه به دسته‌بندی درون حافظه مرتب می‌کند. همچنین کاربر می‌تواند زیرنویس را به وسیله‌ی این نرم‌افزار روی فایل ویدیویی خود اجرا کند. این برنامه روی اندروید ۲.۱ و بالاتر قابل نصب است.

gReader
نرم‌افزاری که می‌توان با اضافه کردن فید‌های RSS به آن از اخبار و مطالب روز در شبکه‌ی جهانی اینترنت با خبر شد و تنها کافی است شناسه‌ی RSS درگاه مورد نظر را به این نرم‌افزار افزود. می‌توان این برنامه را روی اندروید ۱.۵ و بالاتر نصب کرد.

Nimbuzz
کاربر می‌تواند با اتصال به شبکه‌ی جهانی وب با استفاده از این نرم‌افزار، بصورت رایگان به دوستان خود پیامک بزند و یا با آنها تماس بگیرد. البته این قضیه مستلزم آن است که فرد مقابل این نرم‌افزار را برروی گوشی خود نصب کرده و به اینترنت متصل باشد. این برنامه روی اندروید ۲.۱ و بالاتر قابل نصب است.

GO Launcher EX
اگر از محیط و پوسته‌ی گوشی خود خسته شده‌اید تنها کافی است این برنامه را دانلود کنید و بعد از نصب روی گوشی خود به دنبال پوسته‌های بگردید که برای این برنامه طراحی شده‌اند. از نکات مثبت این برنامه تعداد پوسته‌هایی است که کاربران و شرکت‌ها برای این برنامه درست کرده‌اند. این نرم‌افزار برروی اندروید ۲.۱ و بالاتر قابل نصب است.

App Lock
با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان روی هر کدام از برنامه‌های گوشی از صندوق پیام‌ گرفته تا گالری رمز گذاری کرد. حجم این برنامه بسیار کم است و قابلیت نصب برروی اندروید ۱.۶ و بالاتر را دارد.

MailDroid
کاربر می‌تواند ای‌میل‌های خود را به همراه کلمه‌ی عبور در این برنامه وارد کند و بعد از آن تمام میل‌های دریافتی بوسیله‌ی این برنامه نشان داده می‌شود. تمام امکاناتی که در سرور‌های میل وجود دارد در این برنامه در نظر گرفته شده است. این برنامه برروی اندروید ۱.۶ و بالاتر قابل اجراست.

Speed Test
بوسیله‌ این اپلیکیشن می‌توان سرعت اینترنت را اندازه گیری کرد و با سرعت دیگر کاربران در سایر نقاط دنیا مقایسه کرد. برای اجرای این برنامه به اندروید ۱.۶ و بالاتر نیاز است.

Go to TOP