رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمیرم خبر داد:

پذیرش بدون آزمون ۱۹ رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد سمیرم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمیرم گفت:‌ این واحد با در اختیار داشتن فضای آموزشی و امکانات مناسب آماده پذیرش از علاقه‌مندان در رشته‌های تحصیلی مقاطع کاردانی و کارشناسی است و تمهیدات لازم برای مشاوره تحصیلی و ثبت‌نام آنان در محل واحد فراهم شده است

به گزارش  خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، روح الله رشیدی با اشاره به آغاز ثبت نام بدون آزمون نیمسال اول تحصیلی ۹۵-۹۶  اظهار داشت: ثبت نام در این واحد نیز همزمان با سراسر کشور آغاز شده است.

وی اعلام کرد: رشته‌های فنی و مهندسی مانند مهندسی شهرسازی ، مهندسی معماری، مهندسی برق، مهندسی مکانیک ، مهندسی صنایع و مهندسی کامپیوتر  نرم‌افزار در کنار رشته‌های حسابداری از رشته‌های کاربردی و مورد نیاز جامعه بوده و فارغ‌التحصیلان این رشته‌ها نقش مهمی در پیشرفت و توسعه جامعه خواهد داشت.

رشیدی از ارائه تسهیلات قرض الحسنه ، تسهیلات صندوق رفاه دانشجویی ، تقسیط شهریه ، سرویس ایاب و ذهاب ، خوابگاه دانشجویی و تخفیف شهریه تا ۵۰ درصد در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت:این واحد دانشگاهی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ، مجموعا در ۱۹ رشته تحصیلی پذیرش دانشجو خواهد داشت و همچنین در مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون در رشته های برنامه ریزی شهری ، طراحی شهری ، مهندسی معماری ، مهندسی برق دانشجو می پذیرد.

رئیس دانشگاه آزاد سمیرم تاکید کرد: ثبت‌نام در هر یک از رشته‌ها از طریق سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org  انجام پذیر خواهد بود.

وی گفت: برای رفاه حال متقاضیان امکانات ثبت‌نام اینترنتی در محل واحد فراهم است و این عزیزان می‌توانند با مراجعه به واحدسمیرم  پس از بهره‌مندی از راهنمایی و مشاوره تحصیلی رایگان نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

بدون ازمون

انتهای پیام/

Go to TOP