مسئول بسیج سازندگی برخوار:

امسال بیش از دو هزار و ۴۰۰ نفر روز بسیجی در اردوهای جهادی برخوار شرکت می‌کنند.

طرح هجرت با حضور ۱۰۰۰ دانش آموز برگزار می شود

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا ،مسئول بسیج سازندگی برخوار در حاشیه بازدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه برخوار با اشاره به شروع اردوهای جهادی در سطح شهرستان گفت: امسال گروههای جهادی ناحیه بیش از دو هزار و ۴۰۰ نفر روز در روستاهای مرغ، دنبی، پروانه و شهرستانهای تیران و کرون و سمیرم به فعالیت خواهند پرداخت.

محمدرضا حق شناس با اشاره به محورهای عملیاتی این اردوها تصریح کرد: فعالیت‌های بسیجیان در این اردوها بیشتر در عرصه های محرومیت زدایی، عمرانی، آموزشی، فرهنگی خواهد بود.
وی افزود: گروههای جهادی این شهرستان شامل هشت گروه محلی و شش گروه دانشجویی است که پنج گروه دانشجویی و دو گروه محلی بیرون شهرستان مشغول فعالیت خواهند بود.
مسئول بسیج سازندگی برخوار اظهار کرد: در اردوهای جهادی بسیجیان با وضعیت زندگی در یک منطقه محروم در ابعاد مختلف فرهنگی، اعتقادی، معیشتی و بهداشتی آشنا شده و از طریق تلاش مخلصانه برای سازندگی در آن منطقه کوشش خواهند کرد.
وی با اشاره به طرح هجرت دانش آموزی شهرستان ادامه داد: امسال طرح هجرت با حضور هزار نفر روز دانش آموز بسیجی برگزار و ۴۵۰ نفر در اردوهای یک روزه شرکت خواهند کرد.
منبع: صاحب
Go to TOP