رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سمیرم:

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، یادگاری گرانبها از امام راحل است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سمیرم گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ۱۲ مردادماه سال ۵۹ توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) تشکیل شد به طوریکه یکی از کهن‌ترین و پرسابقه‌ترین نهادهای جمهوری اسلامی است.

محمد علی صابری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، با اشاره به فرارسیدن ۱۲ مرداد سالروز تأسیس نهاد انقلابی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، افزود: این نهاد وظایف و برنامه‌ریزی و سازماندهی سنگینی در برگزاری مراسم و مناسبت‌های ملی و مذهبی، سیاسی و انقلابی از جمله برگزاری مراسم دوازدهم فروردین، چهاردهم و پانزدهم خردادماه، هفتم تیر، هشتم شهریور، سیزدهم آبان، نهم دی، روز جهانی قدس، دوازدهم و بیست و دوم بهمن و هفته زن و  ولادت حضرت زهرا(س) را برعهده دارد.

وی اظهار کرد: علاوه بر آن اگر مناسبتی به وجود آید که قرار باشد راهپیمایی برقرار شود، نهاد هماهنگ‌کننده آن این شورا بوده و وظیفه شورا در برگزاری این مراسم‌ها زمینه‌سازی برای حضور حداکثری مردم و عمق بخشیدن به پیام مراسم و ارائه الگوهای مناسب است.

صابری یکی دیگر از ضرورت‌های وجود نهاد شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی را وجود برنامه‌های حجیم و سنگین نظام سلطه علیه انقلاب و تاریخ حیات استکبار جهانی عنوان کرد.

وی ادامه داد: آنها با استفاده از سه عنصر تسلیحات، اطلاعات و تبلیغات بر ملت‌ها تسلط پیدا می‌کنند و البته همانطورکه امام بزرگوار(ره) تاکید فرمودند، عنصر تبلیغات از بقیه برنده‌تر است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمیرم گفت: استکبار جهانی قدرت را کلید موفقیت خود می‌داند و یکی از مهمترین مظاهر قدرت نیز بکارگیری قدرت روانی است.

وی توضیح داد: قدرت روانی نیز نتیجه توان و قدرت تبلیغات است که با استفاده از برنامه‌ریزی منسجم و هماهنگ به دست می‌آید.

Go to TOP