پرونده زندگی راننده سمند مقابل دیدگان فرزندان خردسالش بسته شد

بی‌توجهی راننده کامیون و خواب‌آلودگی وی، پرونده زندگی راننده سمند را مقابل دیدگان فرزندان خردسالش بست.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا، سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی اظهار کرد: در این حادثه که در لاین جنوبی اتوبان زنجان به قزوین رخ داد، راننده خودرو سمند بعد از توقف در حاشیه جاده برای آوردن آب برای فرزندش اقدام کرده که در این حین راننده خودروی سنگین به علت خواب‌آلودگی با خودروی سمند برخورد کرده و پدر خانواده در مقابل دیدگان همسر جوان و فرزندان خردسالش جان خود را از دست داد.

وی با ابراز ناراحتی از وقوع چنین حوادثی که تنها به دلیل بی‌احتیاطی رخ داد، افزود: وقوع چنین حوادثی یک بار دیگر نشان می‌دهد که بی‌توجهی به هشدارهای پلیس چگونه می‌تواند حادثه ناگواری را به بار آورد و این در شرایطی است که فرزندان این فرد تا پایان عمر این خاطره تلخ که در مقابل دیدگانشان رخ داده را قطعا فراموش نخواهند کرد.

این مسئول ادامه داد: از رانندگان به ویژه رانندگان خودروهای باری درخواست داریم در صورت خستگی و خواب‌آلودگی و این در شرایطی است که فرزندان این فرد تا پایان عمر این خاطره تلخ که در مقابل دیدگان‌شان رخ داده را قطعا فراموش نخواهند کرد.

این مسئول ادامه داد: از رانندگان به ویژه رانندگان خودروهای باری درخواست داریم در صورت خستگی و خواب‌آلودگی از ادامه مسیر اجتناب کرده و در محل مناسبی استراحت کنند.

منبع: ایسنا

Go to TOP