رئیس هیئت ورزش روستایی اصفهان:

المپیاد ملی عشایر ایران به دلیل کمبود بودجه لغو شد/ حامیان مالی به تعهدات‌شان عمل نکردند

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان اصفهان گفت: با وجود اینکه تمام امکانات را برای برگزاری المپیاد ملی عشایر ایران در سمیرم فراهم کرده بودیم، به دلیل کمبود بودجه برگزاری این رقابت‌ها لغو شد.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنابه نقل از تسنیم از در حالی که قرار بود المپیاد فرهنگی ورزشی ملی عشایر ایران به میزبانی شهرستان سمیرم اصفهان و در تاریخ‌های ۱۴ و ۱۵ مرداد برگزار شود، به دلیل همراهی نکردن حامیان مالی، این رقابت‌ها لغو و به تاریخ دیگری موکول شد.

مهدی اسدی رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان اصفهان در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه المپیاد فرهنگی ورزشی ملی عشایر ایران به دلیل کمبود بودجه لغو شده است، اظهار داشت: تعهداتی از سوی برخی از نهادها و سازمان‌ها صورت گرفته بودکه متاسفانه این تعهدات عملی نشد.

وی افزود: تمام امکانات را در محل برگزاری مسابقات فراهم کرده بودیم و آماده برگزاری رقابت‌ها بودیم اما به دلیل کمبود بودجه از برگزای این رقابت‌های مهم منصرف شدیم.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان اصفهان افزود: از مسئولان مربوطه تامین هزینه‌ها را مطالبه کردیم اما متاسفانه حتی برای بازه‌ زمانی کوتاه هم قبول نکردند.

وی بیان کرد: به ما اعلام شد بودجه کافی برای برگزاری این دوره از رقابت‌ها موجود نیست و ما هم تصمیم گرفتیم در تاریخ دیگری این مسابقات را برگزار کنیم.

Go to TOP