نیروی انتظامی به داد خانواده ها برسد

“فحشا” در باغ های “کردان” بیداد می کند! + عکس

باغ های «کردان» به قیمت های گزافی به تعداد زیادی دختر و پسر اجاره داده می شود که برای تفریح آخر هفته و برگزاری پارتی های روزانه و شبانه و بدون هیچ مزاحمتی از آن استفاده می کنند.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا؛ اگر برای تفریح یک روزه خانواده خود در فضای مجازی به دنبال «ویلا» در اطراف کرج و منطقه تفریحی «کردان» بگردید، بدون شک با تبلیغات بسیار زیاد اجاره یک روزه ویلا با همه امکانات مواجه می شوید که عمده این ویلا ها در باغ های بزرگ و با امتیاز دارا بودن «استخر» در اختیار شما قرار می گیرد. صاحبان این ویلاها و یا بهتر بگویم دلالان و املاک های مختلفی که کلید این ویلاها در اختیارشان هست، اصولا کاری ندارند که آیا خانواده وارد این باغ ویلاها می شوند و یا دختران و پسران جوان که هیچ نسبتی با هم ندارند!

باغ های «کردان» به قیمت های گزافی به تعداد زیادی دختر و پسر اجاره داده می شود که برای تفریح آخر هفته و برگزاری پارتی های روزانه و شبانه و بدون هیچ مزاحمتی از آن استفاده می کنند.

%image_alt%

شاید برخی گمان کنند که احتمالاً قشر مرفه جامعه از این ویلاها استفاده می کنند اما عملا دختران و پسران پایین شهر هم با دنگی حساب کردن میزان اجاره و با حضور جمعیت زیادی از دوستانشان و یا حتی کسانی که اصلا نمی شناسند به این باغ ویلاها می روند.

بنابراین گزارش، در این باغ ها به دلیل عدم مزاحمت هیچ همسایه ای، پارتی در استخر برای دختران جوان برگزار می شود و صرف مشروبات الکلی و تجاوزهای گروهی از جمله مصیبت هایی است که این باغ ویلاها بر سر ناموس شیعه می آورد و صدایی از هیچ کسی در نمی آید.

%image_alt%

%image_alt%

«کردان» به دلیل نزدیک بودن به پایتخت و داشتن فضایی همچون شمال کشور و وجود باغ و استخر امکان انجام هر گونه تخلفی را برای دختران و پسران جوان ایجاد کرده است و خانواده ها عموماً از ماجراهای این باغ ها بی اطلاع هستند.

%image_alt%

نکته تأسف بار این ماجرا تبلیغات گسترده برگزاری چنین دورهمی هایی! در شبکه های مجازی است تا جایی که سلفی های این افتضاحات فرهنگی که بدون شک در اثر سهل انگاری و کوتاهی مسئولان در نظارت و برخورد با متخلفان است در شبکه های اجتماعی با هشتک کردان به وفور موجود است. تصاویری که برای آن باید اشک ریخت که چگونه عده ای با سوء استفاده از عدم کنترل و نظارت و برخود در ام القرای جهان اسلام بی بند و باری می کنند و با افتخار آن را به نمایش در می آورند!

Go to TOP