امام جمعه موقت سمیرم:

رعایت نکردن حجاب، خیانت به تک تک افراد جامعه است

امام جمعه موقت سمیرم با اشاره به این که رعایت نکردن حجاب، خیانت به تک تک افراد جامعه محسوب می شود، ابراز داشت: رعایت کردن حجاب باعث جلوگیری از ابتذال جوانان و جلوگیری از کشیده شدن آنان به سمت گناه می شود.

حجت الاسلام سجاد زینعلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، در رابطه با بحث حجاب اظهار کرد: حجاب از ضروریات دین اسلام  است و همه باید برای حفظ آن تلاش کنند.

وی افزود: کسی که در جامعه اسلامی حجاب را رعایت نکند در مسلمان بودن او شک بوده و باید گفت که آن فرد آیا مسلمان است یا نه، زیرا مهم ترین کار برای افراد در خانواده ها، رعایت حجاب شرعی است.

زینعلی با اشاره به این که رعایت نکردن حجاب، خیانت به تک تک افراد جامعه محسوب می شود، ابراز داشت: رعایت کردن حجاب باعث جلوگیری از ابتذال جوانان و جلوگیری از کشیده شدن آنان به سمت گناه می شود.

وی خاطرنشان کرد: زنان با حجاب خود، می توانند بنیان خانواده را حفظ کنند، چراکه افراد با پوشش خود می توانند بهرین زندگی را برای خود اجرا کرده و زندگی دور از خشونت را برای خود ایجاد کنند.

امام جمعه موقت سمیرم با اشاره به این که حجاب مساوی با آرامش در زندگی است، اظهار داشت: کسی که در زندگی خود، می خواهد به همسر خود عشق بورزد، باید حجاب را رعایت کند تا با آرامش کامل بتوانند زندگی کنند.

وی بیان داشت: حجاب زنان در جامعه اسلامی همچون ایران بسیار مهم بوده و مسؤولان و افراد نخبه کشور باید برای این بحث، چاره اندیشی کنند تا وضع حجاب در کشور درست شود.

زینعلی با توجه به این که مردم باید با تذکر لسانی امر به معروف کنند، یادآور شد: خداوند در قرآن کریم فرموده اگر کشوری به سمت گناه می رود باید او را امر به معروف و نهی از منکر کنیم تا افراد پاک دچار گناه نشوند.

وی ادامه داد: دشمن تمام تلاش خود را برای از بین بردن اعتقادات جوانان کرده و می خواهد جوانان ایران را از طریق شبکه های مجازی و ماهواره، از دین دور کند.

کارشناس مسائل دینی با اشاره به این که تهاجم فرهنگی هدف دشمن است، اظهار داشت: بسیاری از بی حجابی ها در جامعه، ریشه در جهالت افراد دارد و مردم نسبت به این مسائل بی توجه هستند.

Go to TOP