مدیر کمک پرستاری سمیرم:

کارآموزی بیمارستانی فراگیران دوره آموزش کمک پرستاری در سمیرم آغاز شد

مراسم آغاز کارآموزی فراگیران اولین دوره آموزش کمک پرستاری یکساله با حضور ۵۰ کارآموز در بیمارستان سید الشهدا سمیرم برگزار شد.

مدیر کمک پرستاری سمیرم در گفت و گو با خبرنگار سمنا اظهار کرد: آموزش‌های کمک پرستاری یک ساله  تحت نظر پروفسور عابدی از آبان ماه ۹۴ در سمیرم آغاز و اولین دوره آن به مرحله کارآموزی بیمارستانی رسیده است.

سجاد امیدی ادامه داد: در حال حاضر نیز دوره  آموزشی کمک پرستاری از سوی موسسه آپنای تحت نظر معاونت درمان اصفهان آغاز شده و کارآموزی اولین دوره در بیمارستان سمیرم در حال برگزاری است.

وی ابراز کرد: با توجه به اینکه پرستاران می‌توانند با وجود کمک پرستار به کار اصلی خود بپردازند امید است این دوره‌ها بتواند کمبود پرستار در شهرستان را تا حدی برطرف کرده و تکریم ارباب رجوع را بیشتر شاهد باشیم.

* ۵۰ دوره کارآموزی بیمارستانی را آغاز کردند

وی اظهار کرد: ۵۰ نفر برگزیده اولین دوره کمک پرستاری سمیرم پس از ۳ ماه آموزش تئوری و عملی در دوره ۹ ماهه کارآموزی فعالیت خود را در بیمارستان سید الشهدا سمیرم آغاز کردند.

امیدی با بیان اینکه بیمارستان سمیرم همواره بیمارستانی درمانی بوده گفت: امیدورایم با همکاری مسئولان شهرستان و استان بیمارستان سید الشهدا به یک بیمارستان درمانی آموزشی تبدیل شود تا بتوانیم در آینده ای نزدیک شاهد افزایش رشته های پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه های سمیرم باشیم.

Go to TOP