از مجموعه مستند «آن روی سکه»؛

نمایش «موج زنده» و «ساعت ۶ به وقت واشنگتن» در هفته حقوق بشر آمریکایی

مستند «موج زنده» یکی از محصولات سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که با موضوع جنایت سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو جنگی آمریکایی از شبکه اول سیما به نمایش در می‌آید.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج، به مناسبت فرا رسیدن هفته حقوق بشر آمریکایی از ششم تیرماه، برخی از محصولات سازمان هنری رسانه‌ای اوج که به بررسی رفتارهای آمریکا در قبال حقوق بشر می‌پردازد در قالب مجموعه مستند «آن روی سکه» از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن خواهد رفت. در همین چهارچوب مجموعه مستند «آن روی سکه»، دو مستند «موج زنده»، «ساعت ۶ به وقت واشنگتن» روز جمعه از شبکه‌های اول، خبر و مستند به نمایش در می‌آید.

مستند «موج زنده» یکی از محصولات سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که با موضوع جنایت سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو جنگی آمریکایی از شبکه اول سیما به نمایش در می‌آید. این مستند با روایتگری پرویز پرستویی هنرمند شاخص کشورمان به تشریح سفر چند سال گذشته هنرمندان ایرانی به محل سقوط هواپیمای مسافربری در خلیج فارس می‌پردازد. در این سفر هنرمندانی چون علی نصیریان، سعید راد، رؤیا تیموریان، مهتاب کرامتی، پرویز شیخ طادی و … با خانواده‌های شهدای هواپیمای مسافربری همراه گردیده و در سالگرد این فاجعه راهی خلیج فارس شده‌اند.

نمایش «موج زنده» و «ساعت 6 به وقت واشنگتن» در هفته حقوق بشر آمریکایینمایش «موج زنده» و «ساعت 6 به وقت واشنگتن» در هفته حقوق بشر آمریکایی

مستند «ساعت ۶ به وقت واشنگتن» از دیگر مستندهایی است که روز جمعه در چهارچوب مجموعه مستد «آن روی سکه» پخش خواهد شد و در آن به موضوع چگونگی حمایت غرب از تشکیل رژیم صهیونیستی پرداخته می‌شود. در مستند «ساعت ۶ به وقت واشنگتن» روایتی تاریخی، با استفاده از اطلاعات کمتر شنیده شده از تشکیل رژیم صهیونیستی ارائه می‌شود و به طور ویژه نقش کشور های غربی، به خصوص آمریکا در شکل گیری این رژیم واکاوی می گردد.

نمایش «موج زنده» و «ساعت 6 به وقت واشنگتن» در هفته حقوق بشر آمریکایی

گفتنی است مستند «موج زنده» که پیش از نیز از شبکه خبر پخش و با استقبال مخاطبان مواجه شده بود، بار دیگر جمعه یازدهم تیرماه ساعت ۱۶:۳۰ روی آنتن شبکه اول سیما خواهد رفت. همچنین مستند «ساعت ۶ به وقت واشنگتن» در همین روز در ساعت‌های ۱۶:۱۵ و ۲۱:۱۵ از شبکه خبر و در ساعت ۲۲ از شبکه مستند به نمایش در می‌آید.

نمایش «موج زنده» و «ساعت 6 به وقت واشنگتن» در هفته حقوق بشر آمریکایی
Go to TOP