در عمليات ضربتي پليس؛

انهدام ۵ باند قاچاق و کشف ۲ تن مواد مخدر

فرمانده انتظامی استان از انهدام پنج باند مواد افیونی و کشف دو تن مواد مخدر در عملیات ضربتی توسط پلیس اصفهان در منطقه جنوب استان خبر داد.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا به نقل از خبرگزاری آریا، سردار “عبدالرضا آقاخانی” در تشریح اظهار داشت: در ادامه طرح های ویژه مقابله با سوداگران مرگ و برخورد با شبکه ها و باندهای مافیایی قاچاق مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، یگان تکاوری و ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان های سمیرم و شهرضا با انجام یک عملیات منسجم و هماهنگ توانستند روز گذشته محموله بزرگی به وزن دو تن شامل تریاک و حشیش و مرفین را کشف کنند.

وی افزود: یک تن و ۷۰۰ کیلوگرم این مواد تریاک، ۱۵۰ کیلوگرم حشیش و ۱۵۰ کیلوگرم نیز مرفین بود که در این رابطه ۲۱ نفر که در قالب پنج باند اقدام به حمل این مقدار مواد می کردند، دستگیر و ۱۲ دستگاه خودروی سبک و سنگین از آنان توقیف شد.

این مقام انتظامی با بیان این که پلیس استان مصمم به مبارزه قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر است، افزود: در سه ماهه امسال، ۱۰ تن انواع مواد مخدر توسط ماموران پلیس استان کشف شد که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش هشت درصدی برخوردار است.

وی گفت: کشفیات جدید در آستانه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر رخ داده است که نشان می دهد دشمن با ورود این گونه مواد برای آلوده کردن جوانان و آسیب زدن به نظام ما نقشه دارد که بحمد الله با تلاش ماموران تیزبین و هوشیار و سخت کوش این فرماندهی، نقشه های آنها نقش بر آب خواهد شد.

سردار آقاخانی، کشف این مقدار مواد مخدر را در آستانه شب های قدر از برکات این ماه عزیز و دعای مردم روزه دار و خانواده های شهدا در این ایام دانست و گفت: پلیس استان اصفهان با تاسی از امیرمومنان، علی (ع) تا پای جان و تا آخرین قطره خون در برابر هرگونه تعرض به حقوق امت و نظام مقدس اسلامی ایستادگی می کند و اجازه نا امنی را به هیچ کس نمی دهد

Go to TOP