امام جمعه سمیرم:

محرومیت و مشکلات در سمیرم بسیار است

امام جمعه سمیرم گفت: کارهای زیرساختی بسیاری در سمیرم باقی مانده و محرومیت و مشکلات این شهرستان نسبت به سایر شهرستان های استان بسیار زیاد است.

به گزارش خبرنگار سمنا، حجت الاسلام حسین رجایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته سمیرم با اشاره به عدم حضور برخی مسئولان در نماز جمعه اظهار کرد: مسئولان باید با حضور در کنار مردم در نماز جمعه، مردم داری خود را اثبات کنند.

وی در ادامه با تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع) گفت: باید شهر در ولادت دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت تغییر کند و خیران و شهروندان توجه ویژه به نیازمندان داشته باشند.

حجت الاسلام رجایی پور با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با مسئولان کشوری گفت: بدعهدی آمریکا در برابر ملت ایران طبق آیات نورانی قرآن کریم یک اصل بوده و سخن مقام معظم رهبری برای مقابله با بدعهدی آنان نیز طبق سفارشات قرآن کریم می باشد.

وی در ادامه افزود: مقام معظم رهبری از مسئولان خواست تا سخن از رفع تحریم به دروغ نگویند، زیرا که هنوز تحریمی برداشته نشده و این سخنان مسئولان کشوری در آینده مدرکی برای استناد دشمنان در مجامع بین المللی خواهد شد.

امام جمعه سمیرم با اشاره به نتایج برجام گفت: اسرائیل و استکبار حرف حساب نمی فهمند و برای گرفتن حق باید در برابر زیاده خواهی ها و بدعهدی های دشمنان ایستاد، زیرا که حق گرفتنی است.

وی با تقدیر از زحمات شهردار سابق شهر سمیرم گفت: وی فردی متدین بود که با توجه به بودجه کم و بدهکاری زیاد شهرداری سمیرم توانست با تعامل با مردم فعالیت های خوبی در سمیرم انجام دهد که دلیل رفتن وی را هنوز نمی دانیم.

خطیب نماز جمعه سمیرم افزود: هنوز کارهای زیرساختی بسیاری در سمیرم باقی مانده و این شهرستان نسبت به دیگر شهرستان های استان دارای کمبودهای بسیار و مشکلات زیادی می باشد.

وی نبود میدان میوه تره بار، اتوبوسرانی، کشتارگاه، ورودی و خروجی شهر و مکانی مناسب برای دفن زباله ها را تنها گوشه ای از کمبود های شهرستان عنوان کرد و گفت: امیدواریم با فعالیت شورای شهر و شهردار آینده شاهد بهبود وضعیت سمیرم باشیم.

حجت السلام رجایی پور تعهد، تخصص و مردم داری را از خصوصیت های مهم شهردار آینده سمیرم دانست و گفت: امیدوایم با فعالیت شهرداری و همکاری نماینده شهرستان شاهد کاهش محرومیت ها و مشکلات شهرستان باشیم.

وی با انتقاد از عدم توجه به بزرگان تاریخی و مذهبی شهرستان گفت: افراد بزرگی همچون میرزا جهانگیرخان قشقایی متعلق به این شهرستان بوده و جا دارد از این افراد تمثال هایی در شهر نصب شود.

امام جمعه سمیرم با انتقاد از حقوق های چند ده میلیونی و چند صد میلیونی برخی مسئولان گفت: به جای بحث پیرامون عامل آن و نسبت دادن آن به دولت های دیگر، جلوی این تضعیف بیت المال گرفته شود.

انتهای پیام/

Go to TOP