نماینده مردم سمیرم در مجلس:

آمریکا در برجام دنبال فرار از تعهدات است

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: طرف مقابل ما در مذاکرات به دنبال فرار از تعهدات است.

اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگار سمنا آمریکا را غیر قابل اعتماد دانست و اظهار کرد: امروز برای اعلام نتیجه برجام زود بوده و نمی توان گفت که برجام شکست خورده یا پیروز شده است.

وی افزود: هنوز طرف مقابل فرصت اجرای تعهدات خود را داشته و باید بداند در صورت بد عهدی ما نیز برخوردهای لازم را انجام خواهیم داد.

سلیمی موضوع برجام را یک بحث بزرگ در کشور خواند و گفت: سران کشور و به خصوص مقام معظم رهبری برای به نتیجه رسیدن این موضوع از تیم مذاکره کننده ایران حمایت لازم را داشته اند.

وی با اشاره به صادرات آب سنگین ایران به آمریکا گفت: آمریکایی ها همیشه غیر قابل اعتماد بوده اند و بدون اطمینان از پرداخت هزینه آن باید از صادرات خودداری کرد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آمریکا و دیگر کشور های غربی همواره برای تخریب فعالیت های هسته ای ایران تلاش می کردند اما امروز شاهدیم در برابر دانش ما تسلیم شده و نظاره گر حضور ایران در عرصه فروش محصولات هسته ای هستند.

 1. mahsa گفت:

  شما که میگین زوده واسه تصمیم گیری لطفا نگین امریکا غیر قابله اعتماده از ایران در جاهن غیر قابل اعتمادتر کشوری نیس

  • میثم گفت:

   این سخن ما نیست که آمریکا غیر قابل اعتماده و این امروز حرف تمام مردم دنیا شده است
   از ابتدای انقلاب شاهد ترورهای بزرگان کشور توسط آمریکا بوده ایم، کشتار مردم بی گناه در عملیات های انتحاری که با حمایت و نقشه ریزی آمریکا و آمریکایی ها انجام شده است
   در موضوع برجام که سیمان به قلب تپنده سایت اتمی ایران ریخته شد، کاهش تولیدات و فروش دستاوردهای هسته ای و اجرای تمام تعهدات برجام از سوی ایران
   اما آمریکا چه کرد دوست عزیز؟؟؟؟
   آمریکا نه تنها تحریمی را در عمل بر نداشت بلکه فشار ها را بر ایران و ایرانی بیشتر کرد
   آنها از ما حق دارو و درمان را گرفته اند چه برسد به دیگر حقوق بین المللی
   با چشمان باز نگاه کنید و حرف بزنید

Go to TOP