نماینده مردم سمیرم در مجلس:

به دنبال جذب سرمایه گذار برای شهرستان هستم

با حضور درکمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به دنبال جذب سرمایه گذاران خارجی برای شهرستان خود هستم.

اصغر سلیمی در گفت وگو با خبرنگار سمنا با اشاره به اتفاقات اخیر مجلس دهم گفت: این مجلس با توجه به دارا بودن متخصص های مختلف، مجلسی کارآمد خواهد بود.

وی افزود: در انتخابات هیئت رئیسه مجلس شاهد رضایت اصولگرایان و اصلاح طلبان بودیم و افرادی انتخاب شدند که دارای تجربه تخصص لازم هستند.

سلیمی با اشاره به رعایت تعادل در انتخاب هیئت رئیسه مجلس گفت: انتخابات هیئت رئیسه همراه با رضایت هر دو حزب و رضایت عمومی نمایندگان است.

وی با اشاره به انتخابات کمسیون های تخصصی مجلس دهم گفت: حضور در کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس اولویت اول من خواهد بود و کمسیون بهداشت و درمان انتخاب بعدی خواهد بود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم گفت: توانایی نماینده در ارتباط با مسئولان یکی از راه های حل مشکلات حوزه انتخابیه بوده و تفاوتی بین حضور درکمسیون خاصی ندارد.

وی با اشاره به اولویت اول خود در انتخابات اعضای کمسیون های تخصصی مجلس تصریح کرد: در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به دنبال ارتباط با سرمایه گذاران خارجی و مذاکره با آنان برای سرمایه گذاری در شهرستان سمیرم خواهم بود.

سلیمی با اشاره به دیدار با مسئولان کشوری گفت: در دیدار با وزیر نیرو موضوع سد دهان، آب آشامیدنی روستای کیفته گیویسین و پمپاژ آب روستاهای چهارراه و سعادت آباد مطرح شد.

وی با اشاره به نقاط کور ارتباطی در شهرستان گفت: دستورات لازم در دیدار اخیر با وزیر ارتباطات برای حل این مشکل و افزایش پهنای باند شهرستان دریافت شد.

انتهای پیام/

Go to TOP