سلیمی مطرح کرد:

اشتغالزایی مشروط به بکارگیری منابع بانکی در بخش تولید صادرات محور

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر برنامه ریزی های به نحوی باشد که منابع بانک ها در اختیار بخش تولید صادرات محور باشد، اشتغالزایی ایجاد می شود.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا به نقل از خبرگزاری خانه ملت، اصغر سلیمی در خصوص توسعه اقتصادی گفت: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری وجود مشکل بیکاری در جامعه است بنابراین باید برای رفع این مشکل تدابیر عملیاتی اتخاذ کرد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: برای ایجاد شغل پایدار در جامعه باید به بخش تولید، توجه ویژه داشت که البته بطور طبیعی رونق این بخش نیازمند تزریق منابع مالی است.

ضرورت ارزیابی بازار کالا پیش از تولید

سلیمی تصریح کرد: نکته مهم در تقویت بخش تولید این است که انجام این مهم نیازمند کار کارشناسی است یعنی در ابتدا باید، بازار کالاهای تولید شده را ارزیابی کرد.

وی ادامه داد: تولید کالاهایی که بازار فروش و صادرات ندارد به لحاظ اقتصادی خیلی توجیه ندارد و بطور طبیعی نمی تواند اشتغال زایی قابل توجهی با این روش ایجاد کرد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم شورای اسلامی یادآور شد: اگر برنامه ریزی های به نحویی باشد که منابع بانک ها در اختیار بخش تولید صادرات محور باشد، اشتغالزایی ایجاد می شود./

پایان پیام

  1. ناشناس گفت:

    خب این دغدغه ها در حد کلان و ملی است چه دردی از مشکل بیکاری شهرستان ما درمان میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Go to TOP