فرمانده سپاه سمیرم:

فردا زائران سمیرمی عازم مرقد مطهر امام راحل می شوند

فرمانده سپاه سمیرم گفت:۳۶۰ زائر سمیرمی عازم مرقد مطهر امام راحل خواهند شد.

حسن عجمی در گفت و گو با خبرنگار سمنا اظهار داشت: ۳۶۰ زائر سمیرمی آماده اعزام برای پیوستن به میلیون ها عاشق و دلباخته آیین سالگرد ارتحال بنیان گذار انقلاب می باشند که این حضور پرشور و شعور میلیونی مردم جهان در آیین نشان دهنده شخصیت ممتاز و تکرار نشدنی حضرت امام خمینی(ره) است.

وی گفت:  با گرامیداشت سالگرد امام (ره) و بازشناسی ابعاد وجودی ایشان، آرمان‌ها و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی به نسل امروز شناخته می‌شود و بدون شک حضور جوانان با شور و شعور انقلابی در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام راحل(ره) یکی از راه‌های بیمه انقلاب اسلامی است.

عجمی سیره عملی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را بهترین الگو برای ایران و جهان دانست و افزود: ایشان عمر پربرکت خود را در راه تحقق انقلاب اسلامی گذاشتند تا الگویی برای دیگر کشورها شوند و به همه ما درس ایستادگی در مقابل ستمکاران زمان به وِیژه استکبار جهانی و رژیم منحوس صهیونیسم غاصب را برای داشتن زندگی با عزت دادند.

وی  با تأکید بر حفظ دستاوردهای انقلاب توسط نسل کنونی و نسل‌های آینده، تصریح کرد: مردم ایران باید هوشیار باشند تا کشور را از گزند بیگانگان و بیگانه ‌پرستان حفظ کنند.

انتهای پیام/

Go to TOP