یادداشت:

دل بریدن از دنیا برای پرواز

اما مردانی که به عشق شهادت میروند اکثرا جوانانی هستند که دفاع از حریم ناموس اهل بیت را مقدم بر تمام خواسته ها و علایق دنیوی خود دانستند وقدم در راهی گذاشتند که شاید برگشتی نداشته باشند

پایگاه خبری سمنا – هانیه صالحی / حدود ۵سال است از جنگ خانمان سوز در سوریه میگذرد مردم کشور ما از همان ابتدای جنگ برای دفاع از ملت سوریه کنار آنان ایستادند وپابه پای آن ها میجنگند. شهدای زیادی در این راه تقدیم کرده ایم.

مردان باغیرت سرزمینمان برای دفاع از حریم اهل بیت جان خود را بدون هیچ چشم داشتی فدا میکنند.

آن ها با کسانی می جنگند که مدعی هستند:امام حسین(ع)علیه خلیفه برحق مسلمین یزید!!!خروج نموده وهدف او شکستن صفوف مسلمانان بوده است!شیعیان از آن روز تا به حال با به جا آوردن مراسمی شرک آلود در محرم تلاش یزید در خاموش کردن فتنه میان مسلمانان را مورد انتقاد قرار میدهند؛داعش مسئولیت شرعی ایستادن در برابر این شیعیان عزادار محرم و پیوستن آن ها به امامشان حسین(ع)را برعهده میگیرد.*(به نقل از شیعه نیوز)

این روز ها همه دوست دارند مدافع حرم شوند خیلی ها به عشق شهادت اما برخی به خاطر شنیدن شایعاتی مبنی بر این که حقوق های میلیونی به مدافعان حرم میدهند اما چنین چیزی واقعیت ندارد.
سردار یزدی در گفتگویی بیان کرده: که اگر کسی چنین ادعایی دارد آیا حاضر است برای دریافت یک میلیون یک انگشت خود را قطع کند؟

واقعیت این است هیچکس حاضر نیست برای گرفتن  حقوق و مزایایی چندماه از خانه و خانواده خود دورباشد حاضر نیست  با کسانی که بویی از انسانیت نبرده اند بجنگد .

اما مردانی که به عشق شهادت میروند اکثرا جوانانی هستند که شاید به تازگی ازدواج کرده باشند جوانانی که مثل همه ی ما آرزوهای بزرگ و کوچکی برای زندگی خود داشتند ولی دفاع از حریم ناموس اهل بیت را مقدم بر تمام خواسته ها و علایق دنیوی خود دانستند وقدم در راهی گذاشتند که شاید برگشتی نداشته باشند

اگر امروز مردان ما در سوریه نجنگند بی شک باید منتظر جنگ در شهرهای مرزی کشورمان باشیم

شهرستان سمیرم هم از خیل عظیم مدافعان حرم جا نماند و تا کنون دلیرمردانی برای مبارزه با کفر یزیدیان زمانه اعزام شدند

دل بریدن از مادیات و تعلقات دنیا راهی است برای پرواز به بالاترین مرحله کمال

پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند :
فوق کل ذی برٍّ برٌّ حتی یقتل فی سبیل الله فاذا قتل فی سبیل الله فلیس فوقه برٌّ .
بالاتر از هر کار خیری، خیر و نیکی دیگری است تا آنکه فردی در راه خدا کشته شود و بالاتر از کشته شدن در راه خدا خیر و نیکی ای نیست .
وسائل الشیعه، ج ۱۱، ص ۱۰

Go to TOP