رئیس اداره تبلیغات اسلامی سمیرم:

مقاومت و ایستادگی باعث رشد و تعالی کشور می‌شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سمیرم گفت: مقاومت و ایستادگی باعث رشد و تعالی کشور می‌شود و امروز دیگر جبهه ما فرق کرده و همه باید مراقب باشیم که از جبهه فرهنگی ضربه نخوریم.

مصطفی نظری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، با تبریک فرا رسیدن سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر اظهار کرد: گاهی گفته می شود که شهیدان متعلق به تاریخ هستند و نباید زیاد برایشان وقت گذاشت که این سخنان از برنامه های اصلی دشمن برای دور کردن جوانان این سرزمین از فرهنگ شهادت است.

وی افزود: آزاد سازی خرمشهر مانند دیگر پیروزی های نیرو های انقلابی همچون خاری در چشم دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

نظری گفت: مقاومت و ایستادگی باعث رشد و تعالی کشور می‌شود و امروز دیگر جبهه ما فرق کرده و همه باید مراقب باشیم که از جبهه فرهنگی ضربه نخوریم و در کنار آن باید خود را در جبهه اقتصادی نیز آماده کنیم، چراکه دشمنان از هر روزنه‌ای برای ضربه زدن بهره می‌برند.

وی افزود:مقاومت، ایستادگی و پایمردی مهم‌ترین اصلی است که می‌تواند ما را به خواسته‌هایمان برساند و آزادسازی خرمشهر نیز نتیجه مقاومت و ایستادگی مردم و بهره‌جویی از رهنمودهای معمار کبیر جمهوری اسلامی ایران است و این مقاومت با تلاش مضاعف و ایثارگری و از جان‌گذشتگی به بار نشست.

نظری گفت: اگر زحمات و جانفشانی های نیرو های بسیجی و سپاهی در همه عرصه ها بخصوص فرهنگی نبود بسیاری از این فتوحات به فراموشی سپرده می شد و از ذهن مردم پاک می شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سمیرم در ادامه با اشاره به اینکه این نیرو های مخلص و ولایی تمام قد و با تمام نیرو در برابر دشمنان داخلی و خارجی ایستاده اند گفت: به هیچ وجه نمی گذاریم این جانفشانی ها به فراموشی سپرده شود  و دشمنان این انقلاب بدانند که این کشور هزاران محمد جهان آرا در خود پرورش داده است که با جان و دل در راه ولایت و انقلاب ایستاده اند.

انتهای پیام/

 

Go to TOP