پس از 31 ماه فعالیت:

شهردار سمیرم کناره گیری کرد

شهردار سمیرم کناره گیری کرد و از این شهر رفت.

رییس شورای اسلامی شهر سمیرم روز یکشنبه با تایید این خبر به خبرنگار سمنا گفت: رفتن محمد جعفرزاده از چندی قبل مطرح بود اما وی این مسئله را رد می کرد تا اینکه روز گذشته رفتن و استعفای وی قطعی شد.

مجتبی افشاری با اشاره به اینکه عموم مردم و اعضای شورای اسلامی شهر سمیرم از عملکرد وی رضایت داشتند اظهار کرد: رفتن وی با درخواست نامبرده بوده و گویا سمت دولتی در یکی از شهرستان های استان اصفهان برای وی در نظر گرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد: شهردار سابق یک بار در سال گذشته پیشنهاد کار دولتی در شهرستانی دیگر را داشت که با پیگیری شورای شهر سمیرم و مخالفت استاندار اصفهان و همچنین تمدید ماموریت وی از صدا و سیما در شهرداری، ماندگار شد و به فعالیت خود ادامه داد.

رییس شورای اسلامی شهر سمیرم با بیان اینکه پس از مدتی بار دیگر متوجه شدیم وی دنبال سمت دولتی است و استعلامات او نیز مثبت اعلام شده است بنابراین از ایشان خواستیم توضیح دهند که دلیل این اقدام چیست.

افشاری تصریح کرد: وی  این مسائل را پیشنهاد عنوان کرد و ما نیز از وی خواستیم برنامه های جاری و عمرانی امسال در اردیبهشت را پیگیری کرده و جلسه برنامه ریزی تشکیل دهد که این کار هم انجام گرفت.

این مسئول شورای شهر گفت: در همین حال شهردار در جلسه سه شنبه گذشته با طرح مشکلات خانوادگی و شخصی و اینکه شورای شهر در هر صورت چه مخالف یا موافق استعفای او باشد وی دیگر در شهرداری سمیرم نخواهد بود، تصمیم گرفت بلافاصله با این موضوع موافقت کرده و برای انتخاب شهردار جدید اقدام کند.

افشاری تاکید کرد: اقای جعفرزاده می خواستند تا بیستم خرداد ماه برخی امور عقب مانده را نهایی و اصلاح کنند که ما نیز در شورای شهر با این امر مخالفت کردیم تا از ابتدای ماه جاری و بعد از انتخاب سرپرست بتوانیم شهردار جدید را معرفی کنیم.

بر این اساس، محمدعلی آصفی یکی از کارشناسان شهرداری سمیرم بعنوان سرپرست شهرداری این شهر معرفی شد.

به گزاش سمنا شنیده شده وی به عنوان معاون فرمانداری فلاورجان به آن شهرستان رفته است.

 1. همشهری گفت:

  آقا واقعا دم شورا گرم .
  ی وقت خسته نشن با تصمیم گیری هاشون .خداوکیلی تو تصمیماتتون ی کم دقت کنید .
  بنده خدا ۳۱ ماه بی سابقه ترین کار ها رو کرد حالا بد شده ؟؟؟
  فقط میتونم بگم خدا بداد شهرداری و شهرمون برسه .خدایا خودت کمک کن

 2. همشهری گفت:

  جناب آقای محمد جعفرزاده شهردار اسبق سمیرم و معاونت محترم ایشان جناب آقای علی کاوه :
  از آنجا که خود شاهد زحمات شما عزیزان در همه ی ساعات شبانه روز و در هر وضعیت بحرانی بودیم و خدمت رسانی شما را به مردم شهرمان نظاره کردیم لذا به مصداق حدیث نبوی
  من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عز وجل
  بر خود دانستیم از از زحمات بی شائبه و خدمات مخلصانه شما در امور شهرداری سمیرم نهایت تقدیر و تشکر را به عمل آورده و از درگاه باری تعالی برایتان صحت و سلامتی و موفقیت روز افزون خواهان و خواستاریم .

  والسلام ..جمعی از اهالی شهر سمیرم

 3. رضا طغرایی گفت:

  سلام. این که خوب کار می کرد چرا اجازه دادید برود…ضمنا چرا از افراد متخصص تر و با تجربه تر در شهرداری بعنوان سرپرست استفاده نکردید.

 4. همشهری گفت:

  آقای طغرایی عزیز ایشون دیگه واقعا جونشون به لب اومده بود .تا چه حد باید مورد توهین قرار بگیره؟؟؟
  بیچاره فرار کرد .کناره گیری نکرد
  دزدی ها و کم کاری ها از جای دیگه اجرا میشد به اسم ایشون تموم میشد.
  باید دست مریزاد گفت به شورامون با تصمیماتش .

 5. ...... گفت:

  کارهای غیرکارشناسی زیادی در شهر انجام گرفته که عوام کمتر به انها توجه میکنند.پارک دریاچه و پل ساخته شده که هزینه زیادی در انجا شده ولی گویا بعد از صرف هزینه های گزاف پی به اشتباه بودن آن برده اند و دوباره خراب کرده اند از نمونه های ان است. احتمالا این اشتباهات هم کارهای کارشناسان زیرمجموعه بوده است.اگر در شهرداری و به ویژه شهر سمیرم میشد خالصانه و بدون مشکل گار کرد اینهمه نیروی خوب و واقعا کارشناس وجود دارد چرا انها مسولیت قبول نمیکنند.اینجاست که باید گفت خدایا به دادمان برس.

  • همشهری گفت:

   در پاسخ به شما دوست عزیز باید گفته شود که نشست خیابان دریاچه از زیرسازی اشتباه و یا اسفالت آن نبوده بلکه نشست از لوله های تخلیه آب که در دیواره های سد کار گذاشته می باشد.نصب این لوله ها در دوره های گذشته و بدون هیچ گونه کارشناسی صورت گرفته است .

 6. ؟؟؟ گفت:

  چه جالب یکی نظر خودشو مینویسه اونوقت به جای جمعی از اهالی سمیرم امضا میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. باسلام
  دوستان باید قبول کنیم که هرکسی حق رشد و اعتلا داشته و دارد
  ایشان برای رشد به سمیرم آمد و امروز برای کسب جایگاه بالاتری به فلاورجان رفته
  هرچند آسفالت های انجام شده همچون آسفالت پارک دریاچه ظاهر سازی بود و امروز پس از دو سه ماه نابود شده اما پناه می بریم به خداوند متعال از شر شیطان رجیم

 8. سیاوش گفت:

  تمام سرجمع کارهای روبنایی جعفرزاده به اندازه ۱۰۰۰مترزمین آزادسازی شده خ شورا توسط اکبرسلطانی ارزش نداشت

  • همشهری گفت:

   آقا سیاوش شما از وضعیت همون ۱۰۰۰ متر خبر داری ؟؟؟
   کارخانه آسفالت شهر که حدود ۳ میلیارد ارزش داشت چرا با یک بازی بچه گانه از دست رفت؟؟
   چرا حقوق کارکنان شهرداری در دوران ریاست آقایی که سنگشو به سینه میزنی ۹ ماه عقب می افتاد؟؟
   چرا هیچ گونه روند رو به رشدی تو شهر مشاهده نشد؟؟
   چرا کوچه هامون از چالقفا بدتر بود؟؟؟
   به مردم سمیرم خیانت شد.
   حق الناس حق الناس حق الناس

 9. هرکس پستی در این شهرستان گرفته متاسفانه عده ای چاپلوس و فرصت طلب همیشه سررشته کار را از دستش بیرون آورده اند و پشت صحنه نقشه های شوم خود را اجرا کرده اند.اگر در رسیدن به اهداف شومشان موفق شده اند مخالف کنار رفتن مسول موردنظر هستند و اگر ناموفق موافق عزل او. جناب جعفرزاده هم از این قاعده مستثنا نبوده اند. کم نیستند مسولانی که هنوز هم در این شهرستان فقط به ظاهر ریاست میکنند غافل از اینکه رئیس افراد دیگرند.مدیر باید در درجه اول رضایت نیروی انسانیش را آنهم به شکل متعادل و عادلانه جلب کند تا ماندگار باشد.امیدوارم شورای شهر بتواند یک نیروی بومی متخصص را به عنوان شهردار انتخاب کند تا شاهد پیشرفت بهتر شهرستان باشیم البته اگر باندبازیها و بچه بازیها را کنار بگذاریم و بگذارند. باتشکر از سمنا

 10. همشهری گفت:

  مردم سمیرم چشمهاتونو باز کنید .
  قبول دارم بعضی کارها غیر فنی و غیر اصولی صورت گرفت .اما حقیقت بین باشید و ببینید که حداقل از دزدی ها جلوگیری شد و بسیاری از منافع و امور شخصی در این دو سال زیر پا له شد.
  حداقل در شهر هزینه شد.
  مردم رو نمیشه گول زد.
  حجم بسیار زیاد آسفالتی که در شهر پخش شد واقعا بی سابقه بوده .حق با شماست کیفیت آسفالت پایین بود.اما حداقل هزینه های آن صرف منابع شخصی نشد و از دست شهر نرفت.کار از کجا می لنگید؟؟
  وقتی کارخانه آسفالت شهر در یک پرونده کاملا سودجویانه برخی افراد به راحتی از دست رود انتظار آسفالت مرغوب از کارخانه ای با فاصله بیش از ۱۰۰ کیلومتر از شهر نباید داشت.
  ۱۵هزار متر پیاده رو سازی با مشارکت مردم انجام شد .اما مردم چه قدر از هزینه های سر سام آور این کار را تقبل می کردند؟؟شهرداری سمیرم از بدهی های میلیاردی رنج می برد اما با سماجت و تلاش شبانه روزی مهدس جعفرزاده و مهندس کاوه این بدهی ها پرداخت شد.
  خرید و نصب این همه وسایل بازی و ست ورزشی غیر قابل انکار است.خرید ماشین شست وشو و جاروب خیابانی یه ارزش ۲۵۰ میلیون تومان /خرید ست آتش نشانی با ارزش ۱۵۰ میلیون تومان/نصب سطلهای بزرگ زباله شهری /بهبود کیفیت وضعیت بهداشت شهر/شناسنامه دار کردن بیش از ۵۰۰ کوچه شهر و ۳۰ خیابان اصلی شهر /پخش بیش از ۱۵ هزار تن آسفالت در معابر شهر/تخصیص بودجه ۲ میلیاردی برای شهرک آبشار/تخصیص بودجه برای پارک اشکفت دراز و ………..
  تا کی میخواید چشمتونو رو حقایق ببندید.؟؟
  حداقل کاری که تو این دو سال صورت گرفت نزاشتن بودجه شهر از دست بره .کدوم یک از شهردار ها و معاوناشون تا نیمه های شب تو خیابون با دستای خودشون رنگ میزدن و جارو میکردن؟؟؟
  فقط حقیقتو درک کنید….از چیزهایی هم مردم شهر بی خبرند

 11. کارمند گفت:

  این همشهری جان ما انگار خیلی ناراحتند که شهردار رفت.تغییر لازمه پیشرفت است.چرا همیشه ما باید به دنبال نیروهای غیربومی باشیم یکی از دلایلش این است که کمتر کارکنان یک اداره را میشناسد و هرکس هرکار خواست میکند. انتظار داشتیم یکبار هم که شده شهردار محترم را در یک برنامه ببینیم و خودشان روند کارو اقدامات انجام شده خود را توضیح دهند نه کارشناسان(؟؟؟؟؟) ایشان. سعادت دیدار نماینده دوره اخیر و شهردار نصیب ماها نشد.

 12. حسن گفت:

  این آقای همشهری از چماقداران جعفرزاده بود وبا دروغ وکلک توانست ۲ سال شهرداری رابه قهقرا ببرد ودست ازدروغ گفتن هم برنمی دارد

 13. ناشناس گفت:

  شهرداری سمیرم بیشتر نیازمند کمپ ترک اعتیاد است تا متخصص و کاردان
  خخخخخخخخخخخ

 14. معلم گفت:

  کاش شهرداری و شهردار برای جمع کردن و کشتن سگ های ولگرد که شب ها در کوچه و خیابان متواری اند اقدامی می کرد. به خدا زن و بچه های مردم شب ها و حتی روزها می ترسند بیرون بیایند. چرا چند سالی هست که کسی به فکر اموری از این قبیل نیست.اگر هم در حیطۀ کاری جای دیگری است لطفا اطلاع رسانی کنید.

 15. همشهری گفت:

  دوستان عزیز بنده نه از چماقداران اقای جعفرزاده بودم و نه رابطه و سنخیتی با ایشون داشتم .فقط میخوام مردم شهرمو روشن کنم .آقا حسنی که تهمت دزدی می زنی باید بهت بگم دزدی های خیلی زودتر و در دوره های گذشته اتفاق افتاد.
  ما هم با نیروی بومی موافقیم اما نیرو های بومی گذشته چه کردند؟؟؟
  آقای کارمند رییس گذشته شهرداری سمیرم چرا جوابگوی مردم نشد هیچ وقت؟؟؟
  چرا تو دوره های قبل آبشار کمترین در امد دهی و در این دوره بیشترین در آمد زایی رو داشت ؟؟؟
  نیروی بومی اگه نیرویی قوی و کار آمد باشه که مشکلی نیست .متاسفانه نیروی بومی شهر ما به جا دادن اقوامش تو اداره یا منافع شخصی کار دیگه ای بلد نبود.چرا ۹ ماه حقوق کارگراشونو نمیداد؟بیت المال کجا صرف شد؟؟؟
  بنده هیچ گونه سنخیتی با ایشون ندارم اما مردم شریف شهرم بدونید حق الناس و بیت المالی که حالا یادتون افتاده ازش دم بزنید تو جیب کس دیگه اس.
  خودتونو گول نزنید و پا روی حق نگذارید .اشتباهاتی داشتند اما صد برابر بهتر از دوره های گذشته بود.
  راستی ایشون بد بودند آقای افشاریان چه مشکلی داشتند؟؟؟

  انشالله که شورا هم ی تصمیم خوب بگیره و یه فرد متخصص و کار آمد در راس قرار بده .بنده هم قصد توهین به فرد یا افرادی ندارم .فقط قصد داشتم مردم شهرم از بعضی چیزها با خبر شوند و ندانسته قضاوت نکنند. به امید سربلندی شهرم سمیرررررررررررررررررررم

 16. یکتا گفت:

  با این قوم نژاد پرست (قلعه و خواجگان و …) و طلبکار خیلی دوام آورد …انتظار میرفت زودتر بروند … وصله ناجوری بودند بر سیستم سراسر کار آمد و با سواد ادارات سمیرم !!!!… حالا کل اداراتمون یک دست شد … توانمند و با سواد !!!!

 17. معلم گفت:

  راه موفقیت شهرداری و هر ادارۀ دیگه اینه که از میان نیروهای باتجربۀ خودش که تجربۀ کار در اداره موردنظر را داشته است و با زیر و بم امور آگاه بوده است مدیرش را انتخاب کند. در شهرداری تخلفات بسیار انجام می شود و کسیکه آنجا کار کرده باشد بهتر میتواند مانع انجام این تخلفات شود.خدایی باشیم تا ماندگار شویم.

 18. سعید گفت:

  یکی از مهمترین معایب احداث غیر کارشناسی این دریاچه، به علت عدم شناخت شرایط اقلیمی، موجب خشکسالی های ممتد بر اثر بخار آب منطقه ای و از بین رفتن کشاورزی که زیر بنای اقتصاد این شهرستان است خواهد بود که بزرگترین اشتباه و خیانت شورای شهر سمیرم است.

Go to TOP