حاجی‌زاده در جمع خبرنگاران:

رزمایش‌ها تعطیل نمی‌شوند/در برابر نامردی‌های آمریکا باید بر توانمندی‌های بومی تکیه کرد

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در برابر نامردی‌های‌ آمریکا نسبت به برجام باید بر توانمندی‌‌های ایرانی تکیه کنیم، گفت: مسئولان متوجه عدم تعهدات آمریکا شدند و بیشتر به کارهای داخلی اهمیت می‌دهند.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا به نقل از خبرگزاری فارس، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه دومین گردهمایی مدیریت جهادی در دانشگاه امام صادق (ع) در جمع خبرنگاران گفت: در حال حاضر توانایی کشور ما برای انجام کارهای بزرگ و دانش بنیان کم نیست ولی مشکل ما در عدم مدیریت است.

وی افزود: نیروی جوان تحصیلکرده بسیار زیاد داریم ولی باید بتوانیم این‌ها را مدیریت کنیم تا این فرصت به تهدید تبدیل نشود، ما که در طول انقلاب تهدیدها را تبدیل به فرصت کردیم حالا نباید چنین فرصتی را به تهدید تبدیل کنیم.

حاجی‌زاده ادامه داد: در حال حاضر در سپاه به خوبی از شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌های مختلف بهره‌گیری می‌کنیم، اگر یک موشک ۲ هزار کیلومتر، بالستیک ضد ناو یا هواپیمای بدون سرنشین پیشرفته داریم به واسطه همین جوانان است که سپاه آنها را راهبری می‌کند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران با بیان اینکه در برابر نامردی‌های‌ آمریکا باید به توانمندی‌های جوانان کشورمان تکیه کنیم، گفت: دولت زحمت کشید و برجام را صورت داد و تمام تعهدات را عمل کرد ولی نامردی‌های آمریکایی‌ها را ببیند که حتی به تعهدات خودشان هم عمل نمی‌کنند و ما برای مقابله با این نامردی‌ها باید به جوانا‌ن‌مان تکیه کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی برگزاری رزمایش‌ها گفت: هیچ کار ما تعطیل نمی شود و اتفاقا رونق هم می‌گیرد، مسئولان نیز نامردی‌های آمریکا را متوجه شدند و بیشتر به کارها اهمیت می‌دهند.

Go to TOP