برزیل هم برابر ایران زانو زد

سمنا – تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان موفق شد برزیل را شکست دهد.

سمنا – تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان موفق شد برزیل را شکست دهد.

به گزارش سمنا ، دومین دیدار تیم فوتبال ساحلی کشورمان در مسابقات فوتبال ساحلی بین قاره‌ای در امارات عصر امروز برگزار شد که شاگردان اوکتاویو برابر برزیل به برتری رسیدند.

ابتدا برزیل موفق شد یک گل وارد دروازه تیم ملی کشورمان کند، اما در ادامه این پیمان حسینی دروازه‌بان ایران بود که با یک شوت از راه دور و از مقابل دروازه‌اش توانست بازی را به تساوی بکشاند. بازی در ادامه زمان اول پایاپای در جریان بود اما ۲ دقیقه مانده به پایان زمان نخست شوت برزیلی‌ها باعث شد دروازه حسینی باز شود و برزیل به گل دومش برسد. این پایان زمان نخست بازی نبود و بعد از اینکه ضربه مسی‌گر روی کرنر به زیر طاق دروازه برزیل خورد،  فرید بلوکباشی توانست از پاسی که روی پرتاب اوت به او رسیده بود با یک ضربه قیچی دروازه برزیل را یک دقیقه مانده به پایان باز کند تا بازی در زمان نخست ۲ بر ۲ مساوی شود.

گل بلوکباشی برای ملی‌پوشان روحیه‌بخش بود و در زمان دوم بازی حملات ایران برای بار سوم به ثمر نشست و دوباره بلوکباشی موفق شد دروازه برزیل باز کند تا نتیجه ۳ بر ۲ به سود ایران شود. در ادامه بازی در زمان دوم گلی نداشت تا بازی با همین نتیجه به زمان سوم کشیده شود.

در زمان سوم ایران یک پنالتی به حریف داد تا برزیلی‌ها از این فرصت به خوبی استفاده کنند و گل سوم خودشان و گل تساوی بازی را به ثمر برسانند. بازی پس از گل سوم برزیل صحنه حساسی نداشت اما ۳ دقیقه مانده به پایان بازی مهدی حسنی ضربه یکی از بازیکنان تیم ملی کشورمان را در میانه راه قطع کرد تا گل چهارم ایران به نام خودش ثبت شود. برزیلی‌ها که ۴ بر ۳ عقب افتاده بودند حملات زیادی به دروازه تیم ملی کردند و در نهایت روی یک ضربه ایستگاهی و در ریباند گل تساوی را به ثمر رساندند و بازی در ۳ وقت قانونی با نتیجه ۴ بر ۴ به پایان رسید.

بازی در ۳ دقیقه وقت اضافه هم گلی در برنداشت تا به ضربات پنالتی کشیده شود. ایران در ضربات پنالتی با نتیجه ۳ بر یک و در مجموع ۷ بر ۵ پیروز شد تا پس از روسیه، برزیل را هم از سد راه بردارد.

تیم ملی کشورمان در ادامه رقابت‌های مقدماتی گروه دوم فردا از ساعت ۱۶:۱۵ به مصاف ایتالیا خواهد رفت.

Go to TOP