بازدید استاندار از حوزه انتخاباتی سمیرم + عکس

استاندار لحظاتی پیش از حوزه انتخاباتی شهرستان سمیرم بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا، رسول زرگرپور لحظاتی پیش با ورود به شهرستان سمیرم از نزدیک به بازدید از حوزه انتخاباتی شهرستان سمیرم پرداخت.

وی در ابتدای ورود به شهرستان به امامزاده ابراهیم (ع) سمیرم و گلزار شهدای این شهر رفته و از شعبه مستقر در این مکان بازدید کرد.

زرگرپور با تقدیر از حضور پرسنل جوان در این حوزه انتخاباتی با اشاره به مشارکت ۹۴ درصدی مردم سمیرم در انتخابات مرحله اول اظهار کرد: امیدواریم در مرحله دوم به همکاری شما عوامل نظارتی و اجرایی حضوری حداکثری را شاهد باشیم.

وی با حضور در شعبه مرکز ثامن الائمه گفت: انتخابات مرحله دوم در شهرستان سمیرم یک حضور باشکوه را باید به نمایش بگذارد و با تلاش شما عزیزان امیدواریم شاهد برگزاری انتخاباتی آرام و سالم همچون انتخابات گذشته باشیم.

استاندار اصفهان پس از بازدید از دو شعبه اخذ رای شهرستان سمیرم در اتاق جلسات فرمانداری با اعضای هیئت اجرایی بازدید کرده و گفت: شهرستان سمیرم همیشه مدافعان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و امیدواریم در این صحنه با حضوری چشمگیر افتخاری دیگر را برای شهرستان خود ثبت کنند.

وی در گفت و گو با خبرنگاران از ۶۳ شعبه اخذ رای در شهرستان خبر داد و گفت: در مرحله دوم انتخابات شهرستان سمیرم بیش از ۴۴ هزار نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات می باشند.

Go to TOP