امام جمعه موقت سمیرم:

مرحله دوم همانند مرحله اول دارای حساسیت خاص خود است

امام جمعه موقت سمیرم انتخابات مرحله دوم را نیز همانند مرحله اول دارای حساسیت خاص خود دانست و گفت: امروز ملت ما با حضوری پرشور و آگاهانه بار دیگر دشمنان نظام جمهوری اسلامی را مجبور به سکوت خواهند کرد و نشان خواهند داد که طبل توخالی تبلیغاتی آنان هیچ تاثیری بر افکار و ایمان آنان ندارد.

حجت الاسلام زینعلی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، اظهار کرد: رای دادن یک فرصت برای مشارکت در سرنوشت نظام جمهوری اسلامی بوده و حق شرعی و قانونی هر فردی است.

وی با دعوت رای اولی ها به پای صندوق های رای امروز گفت: امیدوارم رأی اول خود را طوری انتخاب کنند که همواره به رأی خود در طول زمان افتخار کنند و در آینده با سرافرازی رأی خود را اعلام کرده و بگویند که من به این افراد رأی دادم.

حجت الاسلام زینعلی افزود: به رأی اولی ها توصیه میکنم حضوری پررنگ و قوی برای استفاده از حق قانونی و شرعی خود داشته باشند که این حق در اثر رشد سنی برای آنها فراهم شده است.

وی انتخابات مرحله دوم را نیز همانند مرحله اول دارای حساسیت خاص خود دانست و گفت: امروز ملت ما با حضوری پرشور و آگاهانه بار دیگر دشمنان نظام جمهوری اسلامی را مجبور به سکوت خواهند کرد و نشان خواهند داد که طبل توخالی تبلیغاتی آنان هیچ تاثیری بر افکار و ایمان آنان ندارد.

انتهای پیام/.

  1. با سلام واحترام
    مغذرت میخوام تا الان چه روند روبه رشدی در شهرستان ملاحظه شده که شما دیدید و بقیه نمی بینند
    این همه ظرفیت در شهرستان وجود دارد و هیچ اقدامی نشده همه شهرستان های خوش آب و هوا دارای منطقه گردشگری هستند و دارای سویت و پلاژ ولی در سمیرم دریغ از یک مورد….

Go to TOP