رئیس اداره تبلیغات اسلامی سمیرم:

انتخابات از افتخارات و دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سمیرم گفت: انتخابات از افتخارات و دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است و حکومت اسلامی با نقش آفرینی و دخالت مستقیم مردم برسرنوشت خود، از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

حجت الاسلام نظری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، اظهار کرد: انتخابات در دو بعد دینی و سیاسی دارای اهمیت بوده و برای همگان یک وظیفه است.

وی با اشاره به بعد دینی حضور در انتخابات افزود: انتخابات باعث می شود هر فرد با احساس مسئولیت، در مقابل خداوند با حضور با بصیرت در این هم اندیشی عظمی و ملی شرکت کند.

حجت الاسلام نظری خاطرنشان کرد: در بعد سیاسی هنوز برخی سیاستمداران کوردل مخالف اسلام و نظام با خیال باطل عدم شرکت مردم در انتخابات را در سرشان می پرورانند و مردم همیشه در صحنه ایران همایشی عظیم را دگر باره خواهند آفرید.

وی انتخابات را از افتخارات و دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی ذکر کرد و گفت: حکومت اسلامی با نقش آفرینی و دخالت مستقیم مردم بر سرنوشت خود، از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سمیرم افزود: مردم ولایی و انقلابی ایران اسلامی با حضور پرشور و حداکثری در انتخابات و انتخاب افراد اصلح، غیرت و بصیرت دینی خود را به نمایش خوهند گذاشت.

وی شرکت در انتخابات را وظیفه و تکلیف ملی، شرعی و قانونی ذکر کرد و تصریح کرد: مردم ولایتمدار و انقلابی ایران اسلامی همواره ثابت کرده اند که به ارزش های والای نظام پایبند بوده و همیشه در امتحان ها سربلند و پیروز شده اند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سمیرم با تأکید بر پایبندی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی به قوانین انتخاباتی افزود: نامزدهای انتخابات مجلس، ضمن توجه به انتظارات و مطالبات مردم، برنامه ای جامع و مدون در راستای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی جامعه ارائه نمایند.

Go to TOP