فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم:

تخلف در انتخابات معصیت نابخشودنی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب و بحث حق الناس در انتخابات افزود: این سخن به معنای آن است که هر رأی ریخته شده در صندوق حق یک نفر است و پایمال شدن هر رای به معنای حق الناس بوده و تخلف در انتخابات معصیت نابخشودنی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، عجمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم اظهار کرد: وظیفه پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن مهمترین مطالبه شهدا از همه ما است و ما باید قدر این نظام ولایی را که اکنون ۳۷ سال از عمر آن به برکت و بهای خون هزاران شهید گذشته بدانیم.

وی با بیان اینکه انتخابات می تواند فرصتی برای انقلاب باشد، تاکید کرد: اگر انتخاب ما انسان های مؤمن، مجاهد و با تقوا و شجاع باشد به اهداف امام و شهدا لبیک گفته ایم، ولی اگر نااهلان را راهی مجلس کنیم ریل گذاری مجلس در مسیر دیگری خواهد رفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم با استناد به سخنان مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) اظهار داشت: ایشان فرموده اند: «تکلیف شرعی همه ما حضور در انتخابات است و اگر فردی در انتخابات شرکت نکند به دلیل اینکه انقلاب را با ضعف مواجه می کند یک فعل حرام انجام داده است».

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب و بحث حق الناس در انتخابات افزود: این سخن به معنای آن است که هر رأی ریخته شده در صندوق حق یک نفر است و پایمال شدن هر رای به معنای حق الناس بوده و تخلف در انتخابات معصیت نابخشودنی است.

Go to TOP