امام جمعه سمیرم:

مردم ما همواره مدافع جدی انقلاب،نظام و رهبری هستند

امام جمعه سمیرم گفت: انتخابات مظهر اقتدار ملی و پشتوانه مهم کشور در بحران‌های گوناگون کشورست و امیدواریم حضور حماسی و حداکثری مردم در انتخابات، شاهد شکل گیری دو مجلس قوی خبرگان رهبری و شورای اسلامی باشیم که پشتوانه مهم نظام و رهبری است.

حجت الاسلام حسین رجایی پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم،  با اشاره به اینکه مردم ما همواره در مقاطع حساس در صحنه حضور داشته ‏اند، گفت: مردم ما همواره مدافع جدی انقلاب، نظام و رهبری هستند و بی‎شک در انتخابات فردا نیز برای بار دوم ولایت مداری و انقلابی بودن خود را نشان می ‏دهند.

وی فزود: به تعبیر زیبای رهبر معظم انقلاب، حضور در انتخابات به منزله بیعت با پیامبر(ص) بوده و این مساله نشان دهنده اهمیت و ضرورت حضور در پای صندوق های رای در نظام مردم سالاری دینی است.

امام‌ جمعه سمیرم همچنین انتخابات را مظهر اقتدار ملی و پشتوانه مهم کشور در بحران‌های گوناگون توصیف و ابراز امیدواری کرد: با حضور حماسی و حداکثری مردم در انتخابات، شاهد شکل گیری دو مجلس قوی خبرگان رهبری و شورای اسلامی باشیم که پشتوانه مهم نظام و رهبری است.

رجای پور گفت: در نظام جمهوری اسلامی انتخابات یکی از نکات مهم مردم سالاری دینی است لذا توصیه به همه به حضور حداکثری با یک حضور حماسی است و باید انتخاب با بصیرت و آگاهی باشد تا این انتخابات در راستای استحکام نظام اسلامی قرار گیرد.

وی با اشاره به ویژگی های فرد اصلح گفت: فردی را باید انتخاب کرد که مدیر، مدبر، عادل، انقلابی، حافظ خون شهدا و آرمان ها باشد و به سمت وحدت و ولایت فقیه حرکت کنند و اگر چنین انتخابی انجام شود انقلاب پایدار و مجلس مجلس مدرس وار خواهد بود و در غیر این صورت به فرموده مقام معظم رهبری اگر بد انتخاب کنیم بدی آن به خودمان باز خواهد گشت.

امام جمعه سمیرم با دعوت از مردم برای حضور در انتخابات دهم اردیبهشت ماه گفت: همه مردم مومن و بصیر ایران اسلامی به خصوص مردم شهرستان شهید پرور و انقلابی سمیرم با بصیرت در روز جمعه اول وقت با نیت قربت الا الله به پای صندوق های رای رفته و وظیفه خود را به خوبی انجام دهند.

Go to TOP