سمنا گزارش می دهد:

شور و شوق سمیرمی ها برای حضور در دور دوم انتخابات مجلس

شور و شوق مشارکت در دور دوم انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه سمیرم نشان از حضور گسترده مردم این منطقه در پای صندوق های رای فردا دارد.

به گزارش پایگاه خبری سمنا، دو نامزد حاضر در دور دوم انتخابات در شهرستان سمیرم به همراه هواداران خود در فضای حقیقی و مجازی تا آخرین دقایق چهارشنبه شب که زمان تبلیغات به پایان رسید از کوچکترین فرصت ها برای معرفی خود ، اهداف و برنامه هایشان استفاده کردند.

و اینک مردم شهرستان سمیرم آماده می شوند تا با حضوری گسترده ضمن تصمیم در باره انتخاب نماینده خود در مجلس ، حماسه حضور را بار دیگر خلق کنند.

یکی از رانندگان تاکسی در صحبت های خود با خبرنگار ما گفت: ازمدت ها قبل غالب صحبت های مسافران پیرامون انتخابات بوده  بویژه از دو هفته پیش بحث ها پیرامون آن بیشتر شده است.

وی افزود: این انتخابات همانند دیگر انتخابات چهارسال سرنوشت این شهرستان را به فردی که منتخب مردم است می سپارد و باید در انتخابات این دوره بسیار حساس باشیم تا مبادا متضرر شویم.

این راننده با گلایه از ترافیک های ایجاد شده توسط طرفداران نامزدها در خیابان های باریک شهر سمیرم گفت: من نیز همانند دیگر مردم ایران حضور در پای صندوق های رای را ضروری می دانم، زیرا بخشی از تصمیم گیری ها در باره سرنوشت من ، فرزندانم و همشهریانم به دست نمایندگان مجلس صورت می گیرد.

یکی از دانشجویان سمیرم گفت: به آینده کشورم علاقه دارم و در صحنه انتخابات حاضر می شوم، انتخابات جلوه ای از مشارکت سیاسی و اجتماعی است که حال و آینده کشور را رقم می زند.

وی با گلایه از برخی بی اخلاقی های طرفداران نامزدهای مرحله دوم انتخابات سمیرم گفت: تاسف بار است که برخی اتفاقات در شهر ما بر سر زبان ها بیفتد و از آن تاسف بار تر آن است که این نامزدها هیچ واکنشی در برابر این بی اخلاقی ها نشان نداده اند.

این دانشجو گفت: ما انتظار داریم افرادی که با دلسوزی برای نمایندگی مجلس در این صحنه حضور دارند از حقوق ما دفاع کنند و اجازه تعرض و بی اخلاقی ها را از طرفدارانشان بگیرند.

در حین صحبت ما دانشجوی دیگری به گفت و گو ما پیوست و اظهار کرد: مردم باید با رعایت اخلاق انتخاباتی حضوری پرشور و گسترده در این مرحله از انتخابات داشته باشند.

وی گفت: در دهم اردیبهشت سرونوشتمان را باید هوشیارانه و با آگاهی کامل رقم بزنیم، این جمعه یک برگ زرین باید در شهرستان ما محسوب شود.

به گزارش سمنا، مناظره های خیابانی و گفت و گوها امروز همچنان ادامه داشته و بحث بر روی نامزد مورد علاقه شهروندان داغ تر از همیشه ادامه داشته و برخی طرفداران نامزد ها امروز با تبلیغات لسانی و صحبت های دوستانه سعی بر جلب اعتماد مردم به سوی نامزد خود دارند.

امیدواریم مردم شهرستان سمیرم، فردا (جمعه) با حضور باشکوه پای صندوق های رای افتخاری دیگر را برای این شهرستان رقم بزنند.

 1. سمیرم گفت:

  سلام بر مردمان فهیم و دانای شهرستان سمیرم
  بنا به شواهد ومدارک مستدل(مراجعه شود به خبر سمنا به لینک: http://semna.ir/43972) دکتر سلیمی خواستار جدایی پادنا از سمیرم به استان کهگیلویه و بویراحمد است.
  شهرستان سمیرم همانند یک پیکر است، از وردشت و پادنا و سمیرم، همه ی این ها با هم شهرستان سمیرم را تشکیل داده، ما راضی به جدا شدن پادنا از سمیرم و انتقال آن به استان کهگیلویه و بویر احمد نیستیم، به عبارتی غیرت و مردانگی ما سمیرمی ها(ما اهالی شهرستان سمیرم) اجازه نمی دهد.
  جناب دکتر سلیمی ! جای بسی تاسف است که شما به وطن خودت خیانت کنی.
  مطمئن باش حاج بهروز جعفری پیروز این میدان خواهد بود، تا درسی باشد برای امثال شما دکتر سلیمی!!! که هیچ وقت به زادگاه و وطن و آب و خاک خودت پشت نکنی.
  ما نمی خواهیم شاهد “سال غارتی” دیگری در تاریخ شهرستانمان باشیم که باعث عذاب وجدان خودمان و در آینده مورد نکوهش و سرزنش فرزندانمان واقع شویم.
  بی صبرانه منتظر حماسه ی ۱۰ اردیبهشت شهرستانمان هستم
  به امید پیروزی

Go to TOP