نایب رئیس مجلس:

تروریست‌ها از تمام راه‌ها برای نفوذ به کشور و تفرقه میان اقوام و جناح‌ها استفاده کرده‌اند

نایب رئیس مجلس گفت: تروریست‌ها از تمام راه‌ها برای نفوذ به کشور و تفرقه میان اقوام و جناح‌ها استفاده کرده‌اند اما به یاری خدا و رهبری رهبر معظم انقلاب راه به جایی نبرده و ناکام مانده‌اند.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا به نقل ازبه گزارش خبرگزاری فارس، محمدرضا باهنر شامگاه سه‌شنبه در حسینیه انقلاب سمیرم ضمن تاکید به اتحاد و همبستگی اقوام و موقعیت آن‌ها اظهار داشت: با توجه به موقعیت فعلی جامعه، حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای زهر چشمی برای دشمنان جمهوری اسلامی خواهد بود.

وی با اشاره به خدمات مجلس شورای اسلامی از اول انقلاب تاکنون بیان داشت: دشمنان در اوایل انقلاب با حمله تروریستی می‌خواستند مجلس را از کار بیندازند ولی این نهاد از فردای همان روز با جانبازان همان واقعه تروریستی به کار خود ادامه داد.

نایب رئیس مجلس اذعان کرد: امروز مردم باید با چشم و گوشی باز فرد اصلح را انتخاب کنند که انتخاب فرد اصلح به منزله تشکیل مجلس صالحان است.

وی با اشاره به نقش مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: مجلس توانایی زیادی در تصویب قانون در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی دارد.

باهنر در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: مجلس در رأس امور است و تمام قوانین کشور از این قوه به قوای دیگر ابلاغ می‌شود بنابراین جایگاه مهمی بین قوای دیگر دارد.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام با اشاره به برگزاری دور دوم انتخابات مجلس دهم گفت: تب و تاب انتخابات و حضور گسترده مردم خواب را از چشمان دشمنان این مرز و بوم گرفته است.

وی با اشاره به فضای وحدت و همدلی در جامعه افزود: جمهوری اسلامی فضای بازی را ایجاد کرده همه سلایق و جناح‌ها حق رأی دادن و انتخاب شدن دارند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از شرایط نمایندگی اصلح بودن آن است و آن زمان که نماینده اصلح وارد میدان شود، مجلسی با عملکرد سازنده و صحیح شکل می‌گیرد.

وی با توجه به فضای سیاسی منطقه اضافه کرد: تروریست‌ها از تمام راه‌ها برای نفوذ به کشور و تفرقه میان اقوام و جناح‌ها استفاده کرده‌اند اما به یاری خدا و رهبری رهبر انقلاب راه به جایی نبرده و ناکام مانده‌اند.

باهنر با اشاره به سابقه ۲۸ ساله نمایندگی خود در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در طی دوره‌های مجلس از بعد از انقلاب تاکنون مجلس ششم فصل سیاهی برای عمر مجلس به حساب می‌آید چرا که در آن زمان تعداد زیادی از نمایندگان با استعفای دسته‌جمعی قصد از کار انداختن توان قانون‌گذار کشور را داشتند.

وی بیان کرد: اقوام کوچک‌تر در سطح شهرستان‌ها با بینش و آگاهی شخصی که به صلاح مردم و کشور است انتخاب کنند تا شاهد چنین ستم‌هایی به کشور نباشیم.

این نماینده مجلس در ادامه ابراز داشت: امروز توان دفاعی و موشکی ایران به آنجا رسیده که دشمن جرأت فکر کردن و دست‌اندازی به کشور را ندارد و اگر هم‌چنین موارد باشد، آنها را از مبدأ پیگیری و در نطفه خفه می‌کنیم.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به ویژگی‌های نامزد مورد حمایت اصولگرایان در سمیرم گفت: بهروز جعفری از انقلابیون با سابقه و چهره‌های ارزشمند و تأثیرگذار در شهرستان سمیرم و استان اصفهان است.

وی در پایان وحدت و همگرایی مردم برای حمایت از نیروهای انقلابی و ارزشی را ضروری خواند و گفت: با حضور پرشور و رأی مردم و انتخاب نمایندگان اصلح است که امید دشمن از انتخابات ایران ناامید می‌شود.

Go to TOP