نظر سنجی انتخاباتی:

به کدام نامزد رای می دهید؟

سمنا در راستای تحلیل انتخابات مرحله دوم سمیرم اقدام به برگزاری نظرسنجی کرده است.

بایگاه خبری سمنا در آستانه دهم اردیبهشت، انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی دهم سمیرم اقدام به برگزاری یک نظرسنجی با موضوع انتخابات کرده تا به تحلیل نظرات مردم قبل از برگزاری انتخابات بپردازد.

به کدام نامزد رای می دهید؟

نمایش نتیجه

بارگذاری ... بارگذاری ...
 1. معلم گفت:

  بهتر بود گزینۀ هیچکدام هم داشت……..

 2. رضا گفت:

  سلام.ما سمیرمی ها تا کی میخوایم با لج بازی هامون تیشه به ریشه خودمون بزنیم.بخدا چهارسال نشده مثل این دوره پشیمون میشیم.به قول مهندس باهنر(نایب رئیس مجلس) نماینده های جدید فقط ۲-۳ سال طول میکشه خیابون های تهران و کمسیون ها را بشناسند بعد هم دوره اشون تمومه.مابه یه نماینده زیرک و باسابقه و کار بلد نیاز داریم.هنوز عبرت نگرفتیم که آزمون و خطا بسه

 3. سلام.فقط اقای جعفری

 4. محمد گفت:

  ما سمیرمی ها محله گرای میکنیم اون که لیاقشو داردباید بهش رای داد اونی که رفته مجلسو و نمایده شود چکار کرد برا سمیرم اهان که الان باز میخواد نماینده بشه بجز این که قوم های خودشونو سر کار گذاشتم اگه قراره هرکی بده رایشو ب هم محلی خودش باید سمیرمو اتیش زد بخدا جدی میگم

 5. محمد گفت:

  الانم اگه رای میخواین بدین بدین دکتر سلیمی

 6. محمد گفت:

  گزینه هیچ کدام ندارید

 7. ازاد گفت:

  شما اول برید ببینید اقتی باهنر کیه زندگی نامشو بخون. کسی که صلاحیت نداره رو بفرستیم کع مثله دوره دیگه اختلاس کنه.
  اقای جعفری که یکی از طرفداران سر سخت احمدی نژاد بود واز این راه کلی زیر ابی رفت جواب گوی چهار ستل نمایندگی وجوابگوی دولت مطبوعشان باشند.
  چرا ایشون در دروان نمایندگی پیگری لنتفال اب نبود حالا بفکر افتادن.

  • محمد گفت:

   املا و نگارش ات هم مثل کاندیدای بی سوادت ضعیفه.امیدوارم برنده نشه وگر نه روی ابوموسی اشعری و قاجار را سفید میکنه .

  • رها گفت:

   جناب ازاد!!!
   بنا به شواهد ومدارک مستدل(مراجعه شود به خبر سمنا به لینک: http://semna.ir/43972) دکتر سلیمی خواستار جدایی پادنا از سمیرم به استان کهگیلویه و بویراحمد است.
   شهرستان سمیرم همانند یک پیکر است، از وردشت و پادنا و سمیرم، همه ی این ها با هم شهرستان سمیرم را تشکیل داده، ما راضی به جدا شدن پادنا از سمیرم و انتقال آن به استان کهگیلویه و بویر احمد نیستیم، به عبارتی غیرت و مردانگی ما سمیرمی ها(ما اهالی شهرستان سمیرم) اجازه نمی دهد.
   جناب دکتر سلیمی ! جای بسی تاسف است که شما به وطن خودت خیانت کنی.
   مطمئن باش حاج بهروز جعفری پیروز این میدان خواهد بود، تا درسی باشد برای امثال شما دکتر سلیمی!!! که هیچ وقت به زادگاه و وطن و آب و خاک خودت پشت نکنی.
   ما نمی خواهیم شاهد “سال غارتی” دیگری در تاریخ شهرستانمان باشیم که باعث عذاب وجدان خودمان و در آینده مورد نکوهش و سرزنش فرزندانمان واقع شویم.
   بی صبرانه منتظر حماسه ی ۱۰ اردیبهشت شهرستانمان هستم
   به امید پیروزی

 8. حسین گفت:

  واقعا این همه لوله انتقال آب را ندیدی یا خودت را به حواب زدی.بابا توروخدا هرکی توان داره آب بیاره .بیاره کشاورز بیچاره چه گناهی کرده.ولی مطمعن باش سلیمی برای سمیرم کاری انجام نمیده..یعنی نمی تونه بیچاره که انجام بده

 9. من به وطن فروش رای نمیدهم.نه یاسوج نه سی سخت سمیرم با غیرت.من مرحله اول با خانومه منصورزاده بودم الانم با اقای جعفری.

 10. جمهور گفت:

  امید وارم مردم شریف شهرستان سمیرم انتخابی داشته باشند عقلانی .نه از روی احساسات .متاسفانه کسانی که کاندیدای شهرستان ما میشن فقط و فقط به فکر منافع خودشون هستن و اطرافیانشون . نماینده ای که برای شهر خودش کاری نکرد برای شهرستان کاری نکرد چ مزیتی داره که دوباره انتخابش کنیم .این انتخاب فقط شهرمون دوباره ۴ سال از عمران توسعه عقب میندازه . ای مردم آگاه باشید که آقای جعفری به فکر شهرستان نیستن فقط به فکر موقعیت اجتماعی خودش در آیندس ،انتخابی نکنیم که دوباره پشیمان بشیم .
  just doctor salimi
  رای ما دکتر سلیمی

 11. جناب اقای جمهور اون که کسی که سلیمی رو انتخاب کنه از رویه احساسات رای داده وگرنه عقل اقای جعفری رو انتخاب میکنه.بهترین وفعالترین نماینده ی اقای جعفری بوده.الانم به اقای جعفری رای میدهیم.اقای سلیمی فقط برا همون بیمارستان خوبه .

 12. فاطمه گفت:

  من ترجیح میدم به هیچکدوم رای ندم برای انجام وظیفه یک رای در صندوق میندازم ولی سفید.اطرافیانم هم هر کس پرسیده به کی رای بدم و راهنمایی خواسته گفتم هیچکدام ولی اگر خودرا موظف میدانید به کسی بدهید مسلما آقای جعفری بدون در نظر گرفتن برخی اطرافیانش کارایی بهتری خواهند داشت چون تجربۀ کاری بیشتری دارند.

 13. ازاد گفت:

  ابتدا ببخشید که نگارش نوشته بالا خوب نبود
  دوم اینکه من طرفدار سلیمی نیستم بعدشم سلیمی که سلیمیه هیچ کس جرات نداره سمیرم رو تجزیه کند.
  من براساس شواهد ومستندات در مورد اقای جعفری صحبت می کنم.ایشون اموزش متوسطه رو بگند کشید.اقای جعفری چرا در دوران نمایندگیشون پیگر انتقال اب نبودند؟
  اقای جعفری جواب بدن چرا در مسکن مهر اختلاس شد.
  نگاه کنید که اسامی مسولین چه بوده؟
  اقای جعفری چرا در مجلس هشتم وکیل الدوله بودند؟

  • محمد گفت:

   سلام دوست عزیز۱٫ آموزش متوسطه رو آقای جعفری به گند کشید ؟ حتما این سخن از بی اطلاعی شماست۲٫ پیگیر انتقال اب نبودند؟؟ تمامی مراحل انتقال اب انجام شده ،نه درحد شعار بلکه لوله های انتقال اب داره افتاب میخوره اون هم به خاطر اظهار من و شما به ایشون که نذاشتیم ادامه کار بدن. ۳اختلاسی هم صورا نگرفته و در واقع بودجه ای به مسکن مهر سمیرم بیش از حد فعلی داده نشده بود. اگراختلاسی بود مطمعن باشید که به راحتی از قوه قضاییه از کنارش نمیگذشت مثل بقیه اختلاس های صورت گرفته. ۴ این که اسامی مسئولین چه بوده فک میکنم بنده باید ازتون بپرسم که سوالتون درچه موردیه اصلا؟۵ تهمت وکیل الدوله بودن در نظام ولایی ما جایی نداره آقا یا خانم محترم. در پایان بهتره بگم هرکی پیروز بشه یا نشه ما مردم دست از عادت عهد مغول برداریم که تخریب و جوسازی دور از مرام مسلمانی ست.

Go to TOP