معاون آموزش و پرورش سمیرم:

انسان هزاره سوم نیازمند تحرک و پویایی است

معاون آموزش و پرورش شهرستان سمیرم در اختتامیه المپیاد ورزشی هنرستان خیام ورزش و تحرک را نیاز انسان هزاره سوم دانست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا، اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه هنرستان خیام امروز با حضور مسئولانی از آموزش و پرورش شهرستان سمیرم برگزار شد.

مدیر هنرستان خیام در این مراسم اظهار کرد: المپیاد ورزشی این مدرسه با شعار تحصیل، تهذیب و ورزش برگزار شد.

صادقی افزود: نمایشگاه مشاغل با توجه به هفته مشاغل در این مدرسه به محوریت سه رشته کامپیوتر، نقشه کشی ساختمان و حسابداری برپاشده و آماده بازدید می باشد.

معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان سمیرم در این مراسم با تقدیر از برگزاری این مراسم گفت: تقدیر و قدردانی یک نیاز بوده و جای دارد از دانش آموزان این مدرسه که به استقبال هفته معلم رفتند تقدیر کرد.

غلامرضا انصاری پور افزود: انسان هزاره سوم نیازمند ورزش و پویایی بوده و حضور موثر در این المپیاد در راستای افزایش پویایی و تحرک و افزایش سلامتی است.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه مدرسه ای هفته مشاغل گفت: هرساله این نمایشگاه به صورت شهرستانی برگزار می شد ولی امسال با توجه به پتانسیل موجود نمایشگاه به صورت مدرسه ای برپا شده است.

به گزارش سمنا، در پایان این مراسم از برگزیدگان المپیاد ورزشی درون مدرسه ای هنرستان خیام با اهدا لوح و مدال تقدیر و از نمایشگاه این هنرستان با حضور مسئولانی از آموزش و پرورش شهرستان بازدید شد.

Go to TOP