معاون آموزشی آموزش پرورش سمیرم عنوان کرد؛

شرکت ۱۰۶ دانش آموز در نخستین جشنواره زبان انگلیسی+عکس

معاون آموزشی آموزش پرورش سمیرم گفت: ۱۰۶ دانش آموز از مدارس و آموزشگاه های خصوصی شهرستان در نخستین جشنواره زبان انگلیسی شرکت کردند.

به گزارش پایگاه خبری سمنا، اولین جشنواره زبان انگلیسی شهرستان سمیرم عصر امروز با حضور دانش آموزان مدارس شهرستان سمیرم در دبیرستان دخترانه شهدای کوی ماندگار برگزار شد.

معاون آموزشی آموزش پرورش سمیرم در این جشنواره با اشاره به سخن مقام معظم رهبری اظهار کرد: امروز فراگیری زبان های زنده دنیا برای ارتباط و رساندن حرف های خودمان به دنیا لازم است.

خیبر نادری افزود: در عصر و فضای بی حصار امروز با شیوه های آموزشی دیروز نمی توان جلو رفت و دنیا، دنیای تغییر بوده و باید با شیوه جدید برای ساختن آینده قدم برداشت.

وی گفت: ۱۰۶ نفر از مدارس مختلف شهرستان و آموزشگاه های آزاد در نخستین جشنواره زبان انگلیسی امروز در قالب ۵ گروه نمایش، ۴ گروه شعر خوانی، ۱۰ گروه قصه گویی و ۶ فیلم کوتاه شرکت دارند.

  1. قدر دانی گفت:

    آموزشگاه زبان انگلیسی “نیوشا”با مدیریتی قوی در راستای اموزشی نوین توانسته در این شهر جای خود را در دل زبان اموزان باز کرده و گوی سبقت را از دیگر رقبا گرفته و در میدان اموزش حرفی برای گفتن داشته باشد امید است که در اینده نه چندان دور به موفقیتی چشمگیر دست یابد از خداوند متعال برای مدیر زحمتکش و دلسوز این موسسه ارزوی توفیق روز افزون را مسالت مینماییم.

  2. ...... گفت:

    ای کاش این کاغذبازی ها در این مملکت تمام میشد تا مجبور نباشیم این قدر ظاهرسازی کنیم. اجرای چنین برنامه هایی خوب و قابل تقدیر است ولی به شرطی که تکراری نباشد. بهتر بود می نوشتید دومین جشنواره چون سال گذشته هم اجرا شد و تکرار پارسال بود. حداقل خبرنگاران محترم صادق باشند.هدف همون عکسا بوده که گرفته شده …….. به قول خودشون سه چهار تا عکس گرفته بشه رتبه میاریم.هر چند که تجربه ثابت کرده نظرات مخالف ثبت نمیشود ولی واقعیتی بود که نوشتم.

Go to TOP