در اولین شورای آموزش و پرورش عنوان شد

تجلیل از معلمان تجلیل از تمام جامعه است

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سمیرم در سال جاری صبح امروز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری سمنا، سید ضیا موسوی در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش سال جاری اظهار کرد: با توجه به رسالت آموزش و پرورش در راستای فرهنگ سازی فرمایشات مقام معظم رهبری جلسه ای پیرامون اقتصاد مقاومتی برگزار شده و ظرفیت های آموزش و پرورش در زمینه های آموزشی، پرورشی و مالی مورد بررسی قرار گرفت.

وی با تبریک پیشاپیش هفته معلم موضوع جلسه امروز را هماهنگی بزرگداشت شهید مطهری و مقام معلم عنوان کرد و افزود: امسال معلمان نمونه در سه بخش مدرسه ای، منطقه ای و استانی تشویق می شوند.

دکتر صبوحی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان با اشاره به نزدیکی به هفته سلامت افزود: یکم تا هفتم اردیبهشت به عنوان هفته سلامت نامگذاری شده و در این هفته برنامه ارتقاء بهداشت مدارس برگزار خواهد شد که امیدواریم با هماهنگی لازم مراسمی به صورت نمادین در سمیرم برگزار شود.

*تجلیل از معلمان تجلیل از تمام جامعه است

معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش سمیرم در این جلسه با اشاره به مقام و منزلت معلم اظهار کرد: تجلیل از معلمان تجلیل از تمام جامعه بوده و انتظار داریم سازمان ها و ارگان ها این را به عنوان یک فرهنگ نهادینه کنند تا یک حرکت و شور در راستای تجلیل از معلمان آغاز شود.

غلامرضا انصاری پور تصریح کرد: منزلت معلم نیازمند توجه مادی نبوده و بیشتر باید به دنبال توجه معنوی و اجتماعی در سطح جامعه برای معلمان باشیم.

سامی، مدیر دبستان دخترانه حمیدیه سمیرم گفت: در هفته گرامیداشت معلم باید به دنبال برگزاری جشنی مناسب با حضور اولیا و دانش آموزان برای معرفی معلمان نمونه باشیم و باید منزلت و جایگاه واقعی معلمان ما به آنان بازگردانده شود.

*جشنی مناسب تجلیل معلمان برگزار خواهد شد

معاون فرماندار سمیرم افزود: در انتخابات ۷ اسفندماه ۹۰ درصد شعب ما در مدارس مستقر بوده و شاهد همکاری خوب اداره آموزش و پرورش با وزارت کشور بودیم که جای تقدیر و تشکر دارد.

محمد رضا عسگریان با اشاره به اسکان مسافران نوروزی در شهرستان از ستاد اسکان آموزش و پرورش تقدیر کرد و افزود: در نوروز شاهد پذیرایی مناسب و اسکان خوبی در شهرستان سمیرم بودیم.

وی با اشاره به جایگاه معلمان گفت: برداشتن قدمی در راه تجلیل از مقام و منزلت معلمان افتخار ماست و امیدواریم با همکاری اداره آموزش و پرورش جشنی مناسب این عزیزان در شهرستان برگزار شود.

عسگریان با اشاره به ۱۰ اردیبهشت و برگزاری دور دوم انتخابات شهرستان اظهار کرد: از مدت ها پیش جلسات هماهنگی برگزار شده تا انتخاباتی پرشور در شهرستان برگزار کنیم.

Go to TOP