هر ایرانی به شهدای هسته ای افتخار می کند

امام جمعه موقت سمیرم گفت: شهدای هسته ای خود را وقف پیشرفت این کشور کرده بودند و آنان افتخار بزرگ این نظام می باشند.

حجت الاسلام سجاد زینعلی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا اظهار کرد: فناوری هسته ای متعلق به تعداد کشور انحصار طلب بود و با توجه به تحریم های سنگین علیه ما هیچگاه این دانش را در اختیار ما قرار نمی دادند.

وی گفت: جوانان این کشور با اعتقاد و ایمان قلبی برای حماسه آفرینی وارد این عرصه شدند و به خوبی این انحصار را شکسته و دانش را در دست گرفتند.

حجت الاسلام زینعلی افزود: دنیا با تماشای دستاورد جوانان هسته ای ما مبهوت شده و دشمنان ما نتوانستند لحظه ای این شکستشان در برابر اراده ایرانیان را تحمل کنند و از هر راهی برای نابودی این پیشرفت پا به میدان گذاشتند.

وی اختلال درنیروگاه ها توسط وسایل معیوب و همچنین تزریق ویروس به شبکه هسته ای را گوشه ای از دشمنی استکبار دانست و تصریح کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی فکر می کردند با ترور دانشمندان هسته ای ما می توانند مانع پیشرفت ما شوند.

امام جمعه موقت سمیرم گفت: دشمن که از هیچ تلاشی برای توقف این دانش در ایران چشم پوشی نمی کرد انرژی صلح آمیز هسته ای ما را برای جهانیان خطرناک توصیف کرد ولی سرانجام در برابر قدرت نظامی و علمی ایران مجبور به تسلیم شدن و نشستن پای میز مذاکره شد.

حجت الاسلام زینعلی تصریح کرد: جوانان این کشور بدون توجه به یاوه گویی دشمنان نظام جمهوری اسلامی و دلدادگان به غرب همیشه در راه اعتلای این کشور گام برداشته و امروز هم اقتصاد مقاومتی هدف راه هر فرد انقلابی و ایرانی است.

وی گفت: دشمن به زودی منتظر شکستی بزرگ در زمینه اقتصادی در برابر عظم و اراده این ملت باشد و بداند که کینه توزی های آنان هیچ گاه در برابر ایمان و اعتقاد این ملت کارساز نخواهد بود.

Go to TOP