رئیس اداره آموزش و پرورش سمیرم خبر داد:

اسکان ۲۷۳۴ نفر مسافر در مدارس شهر سمیرم

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سمیرم گفت: تا صبح امروز ۲ هزار و ۷۳۴مسافر در مدارس شهر سمیرم، اسکان داده شده‌اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، سید ضیا موسوی اظهار کرد: تا صبح امروز ۲ هزار و ۷۳۴مسافر نوروزی در قالب ۵۹۴ خانواده اسکان داده شدند.

وی افزود: در مجموع تا امروز، ۲۷ هزار و ۳۴۰ نفر روز در مدارس و اماکن اقامتی وابسته به آموزش و پرورش شهر سمیرم اسکان داده شدند.

موسوی اضافه کرد: این آمار مربوط به ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۴تا صبح روز نهم فرودین ماه ۱۳۹۴می باشد که با توجه به تعطیلی نوروز امسال تا پایان هفته انتظار می رود در ایام باقیمانده روزانه شاهد حضور حدود ۵۰۰ نفر در قالب ۱۰۰ خانواده برای استفاده از اسکان مسافران نوروزی باشیم که امیدواریم با تلاش شبانه روزی و همکاران خدمات خوب و مناسبی را به آنان ارائه دهیم.

وی تصریح کرد: امسال حدود ۲۰ مدرسه برای اسکان مسافران در شهرستان در نظر گرفته شده که ۱۲۰ کلاس آن از آغاز سفرهای نوروزی تا کنون در برای اسکان مسافران آماده سازی شده است.

موسوی اظهار کرد: این مدارس با تجهیز امکاناتی همچون قالی، تلوزیون، پتو و برخی امکانات اولیه توانسته است موجب جلب رضایت مسافران نوروزی شود تا میهمان پذیر خوبی در این ایام باشیم.

وی گفت: ستاد مرکزی اسکان مسافران نوروزی شهر سمیرم در اداره آموزش و پرورش با حضور ۴ نفر از همکاران برای خدمات دهی به مسافران و راهنمایی آنان همه روزه فعال بوده و آماده ارائه خدمات می باشد.

رئیس اداره آموزش و پرورش بیان کرد: برای راهنمایی مسافران بنرهایی در سطح شهر نصب شده تا مسافر پس از حضور در شهر بتواند براحتی ستاد اسکان شهر را یافته و برای دریافت خدمات مراجعه کند که در ستاد اسکان نقشه های راهنما و بروشور های معرفی شهرستان برای مسافران تهیه شده تا بتوانیم از فرصت بدست آمده بیشترین استفاده را ببریم.

Go to TOP