حضور جومونگ، خانم مارپل و هرکول پوآرو در «هفت سین و بچین» فیتیله‌ای‌ها

گردهمایی هنرمندان مشهور جهان در برنامه نوروزی شبکه یک، «هفت سین و بچین» فیتیله‌ای‌ها را به شبکه یک آورد.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ علیرضا آقایی تهیه‌کننده ویژه برنامه نوروزی «هفت سین و بچین» در خصوص جزئیات این برنامه گفت: «هفت سین و بچین» عنوان برنامه‌ای است که از چهارشنبه‌سوری بعد از سریال شبانه شبکه یک به روی آنتن می‌رود.

وی ادامه داد: مجری‌های این برنامه سه عموی فیتیله‌ای هستند که نقشی متفاوت از برنامه فیتیله دارند.

آقایی اظهار داشت: برنامه «هفت سین و بچین» با رویکرد اصلی هدف قرار دادن بزرگسالان تهیه می‌شود. البته توجه به بچه‌ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده است.

وی عنوان کرد: «هفت سین و بچین» منطبق با ژانر عمل می‌کند. این برنامه دارای ریتمی تند و آیتم‌های متعدد است. چند مورد از آیتم‌های اصلی برنامه که در فضای استودیو و به صورت نمایشی کار می‌شوند عبارتند از: آیتم نمایشی «دوقلوها» که طنز موقعیت و پر از اتفاقات مختلف است.

علی‌رضا آقایی افزود: آیتم بعدی «گله به سرا، گل پسرا» نام دارد که در خصوص کودکان است. «آقای بامزه» آیتم دیگر برنامه است که علیرضا خمسه در آن بازی کرده است. یک آیتم دیگر نیز به شکل مسابقه طراحی شده است که از اقوام مختلف کشور در آن استفاده شده است.

تهیه‌کننده «هفت سین و بچین» تصریح کرد: یکی دیگر از آیتم‌های اصلی حضور مهمانان از عرصه‌های مختلف هنر، ورزش، علمی و … است. البته بخشی طراحی شده است که رفتار مهمانان شبیه به هیچ برنامه دیگری نیست. چرا که فقط به گفتگوی صرف نمی‌پردازیم؛ بلکه تعامل بسیار خوبی برقرار می‌شود. در واقع مهمانان فانتزی داریم که در نقش هنرمندان شناخته شده جهان مانند ویجی، خانم مارپل، جومونگ و هرکول پوآرو و … ظاهر می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: ما تولید این کار را در حدود ۲۰ روز پیش آغاز کردیم. تمام اعضای گروه به شکل ۲۴ ساعته کار می‌کنند. تاکنون در حدود ۴۰ درصد از برنامه تولید شده است. فکر می‌کنم در ادامه ضبط با پخش همراه شود.

آقایی افزود: در حال حاضر یک گروه ۱۸-۱۷ نفره از نویسندگان به سرپرستی کریم خودسیانی داریم. این گروه در دفتر نویسندگان کمپی را دایر کرده‌اند که به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می‌کنند.

وی گفت: تیتراژ «هفت سین و بچین» را یکی از آهنگسازان بزرگ و بنام کشورمان خوانده است. وی از بزرگان عرصه موسیقی است که برای اولین بار خوانندگی را تجربه کرده است.

آقایی در پایان بیان کرد: امیدوارم تمام کارها به خوبی پیش رود و مردم دعاگوی ما باشند. به هیچ وجه نمی‌خواهم از کیفیت به دلیل حجم بالای کار کاسته شود. به همین دلیل با تمام توان خود کار می‌کنیم. امیدوارم نتیجه نهایی کار مشاهده رضایت و علاقه مردم نسبت به این برنامه باشد.

گفتنی است؛ عوامل و دست‌اندرکاران این برنامه عبارتند از:

تهیه‌کننده: علیرضا آقایی/ کارگردان: محمد مسلمی (‌با مشاوره علی فروتن و حمید گلی)/ طراح دکور: فرشته وطن‌پور.

Go to TOP