حجت الاسلام راشد یزدی:

امنیت، آرامش و آسایش امروز از برکات خون شهداست

حجت الاسلام راشدی یزدی گفت: این آرامش، امنیت و آسایش را مدیون خون پاک شهدا و خانواده های آنان هستیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا، یادواره سرداران و یکصد شهید شهر ونک سمیرم همچون سال های گذشته امروز با حضور پرشور مردم شهید پرور این شهر و جمعی از مسئولان شهرستان سمیرم در سالن ورزشی این شهر برگزار شد.

فرمانده سپاه سمیرم در این یادواره با اشاره به  حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور در پای صندوق های رای ۷ اسفندماه اظهار کرد: خون پاک شهدا اجازه نفوذ را از دشمنان این مرز و بوم گرفت تا در امنیت و آرامش زندگی کنیم.

حسن عجمی تصریح کرد: امروز همه ما باید سربازان امام زمان باشیم و طبق رهنمود های مقام معظم رهبری از نفوذ دشمنان انقلاب و اسلام جلوگیری کنیم.

حجت الاسلام محمد کاظم راشد یزدی در یادواره شهدای شهر ونک بهترین رنگ مردن را سرخ مردن دانست و گفت: شهدا قلب تاریخ و محور چرخش و گردش همه چیز بوده که در راه سازندگی جامعه قدم برداشته و خودشان جاودانه ماندند.

وی تصریح کرد: عالمان و شهدا با مرگ از بین نمی روند، آثار و فواید آنان در جامعه باقی خواهد ماند و فنداسیون انقلاب ما با خون پاک شهدا استوار و محکم شده است.

حجت الاسلام راشد یزدی افزود: اگر جوانان ما تن به تانک نمی دادند امروز ما این آرامش، امنیت و آسایش را نداشتیم و این نعمت را مرهون شهدا و خانواده آنان می باشیم.

وی گفت: ما وارثان خون پاک شهدا هستیم که برای دفاع از اسلام قدم برداشتند و امروز باید ما از عدالت در جامعه دفاع کنیم و اجازه ندهیم که حق مظلومی ضایع شود.

حجت الاسلام راشد یزدی اهتزاز پرچم ایران را مدیون خون پاک شهدا دانست و گفت: ونک با یک صد شهید یکی از مراکز انتشار نور و برکت در کشور است.

Go to TOP