اطلاعیه انتخاباتی / 1

معرفی نامزد های انتخاباتی مجلس در سمنا

پایگاه خبری سمنا در نظر دارد به معرفی نامزدهای انتخاباتی دوره دهم مجلس شورای اسلامی بپردازد.

پایگاه خبری سمنا با هدف شناساندن کاندیداهای محترم به ملت شریف و همچنین کاستن بار هزینه های تبلیغاتی کاندیداها در نظر دارد در وب سایت خود به نشانی semna.ir به معرفی نامزدهای محترم انتخاباتی دوره دهم مجلس شورای اسلامی مبادرت کند، بر این اساس از کاندیداهای محترم با لحاظ شرایط ذیل ‌الذکر دعوت می‌شود در صورت تمایل نسبت به تهیه و آماده‌سازی یک رزومه مکتوب و تحویل به این پایگاه خبری تا روز چهارشنبه، ۲۸ بهمن ماه اقدام نمایند.

با توجه به دسترسی آسان به سمنا در تمام لحظات و نقاط شهرستان برای شهروندان سمیرم و تعداد بازدید سایت که گواه آن رتبه الکسا این سایت می باشد امیدواریم بتوانیم با این اقدام فرصت مقایسه سالم برای شهروندان مهیا شده و شاهد منتخب شدن فردی متخصص و شایسته به عنوان نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم باشیم.

ملاحظات:

۱- مطلب ارسالی مکتوب نباید از ۵۰۰ کلمه تجاوز کند، بدیهی است آنچه افزون بر تعداد مشخص شده باشد از انتهای مطلب حذف خواهد شد.

۲- ارسال یک عدد عکس افقی رنگی با اندازه حداقل ۱۰۰۰ در ۷۸۰ پیکسل جهت درج در متن مکتوب الزامی است.

۳- فضای اختصاص یافته به هر نامزد عینا با سایرین یکسان خواهد بود.

۴- ترتیب چینش مطالب بر اساس حروف الفبایی و منطبق با حرف اول نام خانوادگی نامزدها خواهد بود.

۵- مطالب ارائه شده از ناحیه نامزدها صرفا دیدگاه ایشان خواهد بود و پایگاه خبری سمنا نسبت به آن مسئولیتی نخواهد داشت.

۶- نامزدهای احراز صلاحیت شده بایستی مطالب خود را به پایگاه خبری سمنا ارسال کرده باشند. بدیهی است پس از این تاریخ به هیچ مورد ارسالی ترتیب اثر داده نخواهد شد. (مطلب به صورت تایپ شده روی یک حلقه CD باشد)

۷- هرگونه استفاده ابزاری از عناوین افراد و شخصیت‌ها، هر نوع مغایرت مطالب ارسالی با نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی، هر گونه توهین یا افترا به افراد یا گروهها و بلاخره هر نوع حمایت از افراد، گروهها و جریانات سیاسی منحرف و معاند نظام جمهوری اسلامی ممنوع است و طبعا باعث عدم انتشار مطالب ارسالی خواهد شد.

جهت ارتباط با ما می توانید با شماه ۰۹۳۹۹۲۸۸۲۲۴ تماس گرفته یا به آی دی تلگرام semna0112@ پیام بفرستید.

ایمیل سمنا: info@semna.ir

  1. مهدی گفت:

    نامزدهای انتخابات در جریان چنین اقدامی نیستند . اگر با تماس تلفنی آنها را مطلع سازید بهتر جواب میدهد.

  2. سلام کاری که شما انجام میدید در جهت تامین منافع ،هم ملی وهم مذهبی می باشد فلذا از شما کمال تشکر وسپاس را داریم و از شما درخواست می کنیم با تمام همت این کار را تا مرحله آخر که معرفی تمام نامزد ها به مردم است را پیگیری فرمایید.
    ومن الله توفیق انشاالله

Go to TOP