در روز 22 بهمن صورت گرفت:

تجدید بیعت دوباره مردم سمیرم با رهبری

مردم سمیرم در سرمای شدید با حضور گشترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بار دیگر با آرمان های امام راحل و رهبری تجدید بیعت کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، از صبح امروز با صدای سرودهای انقلابی شور و شوقی در شهر به پا شده بود و کودکانی که پرچم در دست داشته و شعار های خود را فریاد میزدند در خیابان های سمیرم به چشم می خوردند.

با شروع مراسم راهپیمایی و حرکت مردم از مسیرهای چهارگانه شهر سمیرم، پس از به هم پیوستن در میدان معلم راهپیمایان ۲۲ بهمن امسال با حرکت در خیابان شهید باهنر به میدان ساعت رسیده و از خیابان فلسطین به سیل خروشان میدان شهدا پیوستند.

آنچه بیش از هر چیز شور و شوق به این مراسم داده بود احتزاز پرچم های ایران بود که در اندازه های مختلف در دستان راهپیمایان قرار داشت و همراه با شعارهای استکبار ستیزانه مردم در میدان شهدا می درخشید.

مردم پس از اجتماع در میدان شهدا و سردادن شعار های استکبار ستیزانه، به سخنان فرماندار و امام جمعه این شهرستان گوش فرا داده و در پایان با قرائت قطعنامه امسال مراسم به اتمام رسید.

محمد حسین نصرتی فرماندار سمیرم که یکی از سخنرانان این مراسم بود با تبریک ۲۲ بهمن گفت:امروز روز ۲۲ بهمن ماه، سالروز پیروزی بزرگ انقلاب، روز تجلی عظمت و بزرگی مردم ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی و روز تجلی شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی است.

وی گفت:امروز کشور ما  در اوج عظمت و استقلال و بی نیاز از شرق و غرب و استکبار همچون نگین بزرگی در جهان می درخشد.

فرماندار سمیرم افزود: امروز روزی است که مردم ایران راه دیگر و  بهتری برگزیدند و این نظام و این انقلاب هر روز بالنده ترو شکوفاتر از گذشته می شود.

وی با اشاره به اینکه نیاز جامعه ما امروز وحدت است گفت: با هر سلیقه و هر تفکر و نگرشی همه ما با هم برادر هستیم  وباید برای پیشرفت نظام و کشور دست در دست هم دهیم.

نصرتی با اشاره به اینکه امروز از همه مردم یک صدا شنیده می شود و دولت خدمت گذار در کنار مردم در حال سازندگی ایران اسلامی است گفت: فصل الخطاب همه سلایق و همه نظرات رهبری است.

وی با اشاره به وضعیت خاورمیانه و جنگ های داخلی و خارجی در کشور های همسایه گفت: ایران اسلامی به برکت این انقلاب ، اتحاد مردم ، خدمات دولت و رهبری انقلاب در امنیت کامل به سر می برد.

فرماندار با اشاره به برجام گفت: مردم ایران امیدوار هستند که با به فرجام رسیدن برجام و لغو تحریم ها شاهد شکوفایی اقتصادی کشور،ایجاد اشتغال و ساماندهی وضعیت جوانان باشند.

وی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: دو انتخاب بزرگ و سرنوشت ساز که مکمل جمهوریت و اسلامیت این نظام است باید با حضور گسترده در این دو انتخابات در پای صندوق های رای حاضر شوند و به گزینه های اصلح در هر دو مجلس رای دهند.

نصرتی با اشاره به اینکه تاریخچه انتخابات سمیرم همیشه نشان از حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای داشته است گفت: رقابت های سیاسی در حد رقابت بماند و به رفاقت ها آسیب نرسد تا شیرینی انتخابات تا سال ها در بین مردم باشد.

 

 

 

Go to TOP