تایید شدگان انتخابات مجلس در سمیرم مشخص شدند

مرتضی افشاری، اصغر سلیمی، علی قلی حمزوی، بهروز جعفری، سیّدمحمد کاظم رجایی رامشه، ناصر بهرامیان، محمد حسین صادقی، رحیم کریمی، محبوبه منصورزاده و سکینه عمرانی تایید صلاحیت شدگان این مرحله هستند.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا به نقل از آرمان اصفهان؛ شنیده ها از یک منبع موثق حاکی از لیست ۱۰ نفره تایید صلاحیت شدگان حوزه انتخابیه مستقل سمیرم است.

بر این اساس، آقایان مرتضی افشاری، اصغر سلیمی، علی قلی حمزوی، بهروز جعفری،حجت الاسلام سیدمحمد کاظم رجایی رامشه، ناصر بهرامیان، محمد حسین صادقی، رحیم کریمی، محبوبه منصورزاده و سکینه عمرانی تایید صلاحیت شدگان این مرحله از برگزاری انتخابات مجلس برای دوره دهم هستند.

بخشی از سوابق افراد تایید شده به این شرح است:
مرتضی افشاری: شهردار سابق شهر کُمه از توابع سمیرم و رییس سابق اداره تعاون این شهرستان
حجت الاسلام سیدمحمد کاظم رجایی رامشه: روحانی ساکن قم و از مدیران موسسه آموزشی، پژوهشی امام خمینی(ره)
علی قلی حمزوی: معاون سابق فرماندار سمیرم و از کارکنان شرکت فولاد مبارکه اصفهان
اصغر سلیمی: پزشک، رییس سابق بیمارستان سیدالشهدا و مسوول فعلی اورژانس سمیرم
سکینه عمرانی: نماینده فعلی سمیرم در مجلس، دبیر سابق دبیرستان های دخترانه سمیرم
محبوبه منصورزاده: دکترای ادبیات فارسی

بهروز جعفری: نماینده سابق سمیرم در دوره هشتم، معاون سابق اداره کل ارشاد استان اصفهان

ناصر بهرامیان: ناشناخته
رحیم کریمی: ناشناخته
محمدحسین صادقی: ناشناخته

بر این اساس، این تعداد از میان ۲۸ نفر احراز صلاحیت شده هیات های اجرایی در هیات نظارت تایید شده اند.

این شهرستان کوهستانی با افزون بر ۱۰۰ هزار جمعیت شهری، روستایی و عشایری، ۱۵۰ روستا و آبادی، چهار شهر سمیرم، ونک، کمه و حنا، چهاربخش مرکزی، وردشت، پادنا و دناکوه در جوار دنا و در فاصله ۱۶۰ کیلومتری جنوب اصفهان واقع شده است.

 1. همشهری گفت:

  ناااااااااااااااااااااشناخته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چون برا شما ناشناخته است دلیل نمیشه تو مردم ناشناخته باشه! شغلشون حداقل مینوشتین که رعایت بی طرفی شده باشه. گرچه به رشد و کارایی محل کار بقیه هم نگاه میکنی گریه ات میگیره

  • ؟؟؟ گفت:

   مگه اونایی که قبلا رفتن مجلس چقدر شغلشون رشد و کارایی داشته است؟؟؟!!!! شما خودتون کاندید میشدید…. مشکل ما همینه خودمان چیزی نیستیم اما دیگران را که از ما بهترند تحقیر میکنیم.افکارمان اینگونه است که شهرمان به دست غریبه ها اداره میشود.

  • مدیر گفت:

   باسلام
   این خبر به نقل از سایت آرمان اصفهان می باشد و سمنا هیچگونه دخل وتصرفی در آن نداشته

   سمنا در جهت آگاهی بخشی مردم بابصیرت شهرستان اقدام به معرفی نامزده های انتخاباتی این دوره مجلس خواهد کرد که این معرفی با هماهنگی خود کاندیداها و برحسب حروف الفبا در جهت بی طرفی سمنا صورت خواهد گرفت.

 2. ...... گفت:

  ضمن تشکر از سایت سمنا . لازم است مردم این بار با دید دیگر و با بصیرت لازم وارد میدان شوند. نماینده کسی نیست که فرزندان ما را استخدام کند یا ناهار یا شام یک روز ما را تآمین کند یا پول به دست به خانه نیازمندان برود و فقر آنها را دستاویز طلب رأی خود قرار دهد یا جلسات آنچنانی تشکیل دهد. هر نماینده با اطرافیانش شناخته میشود. نماینده باید سابقه خدمت به مردم شهر را داشته باشد و آگاه به مسایل و مشکلات کشور و مهم تر از همه شهرستان باشد و میان مردم با این مشکلات دست و پنجه نرم کرده باشد. محله گرایی، باندبازی، دغلبازی و … را کنار بگذاریم و حدااقل به خودمان خیانت نکنیم. از کاندیداها انتظار داریم با اتحاد و همدلی کسی را که سابقه کاراجرایی در شهرستان داشته است و شائبه پست و مقام ندار د را از میان خود انتخاب کنند و یکبار هم که شده به داد این شهرستان برسند.

 3. آقایی گفت:

  مشخصاتی که برای کاندیداها نوشته شده است ویژگی های کلی آنهاست و همین قدر کافیست. تبلیغات که شروع شد هر کاندید خودش را بهتر معرفی میکند. از میان افراد نامبرده ظاهرا دو نفر شناخته شده اند. متأسفانه گاهی مردم کورکورانه عمل میکنند و بدون اینکه به عمق موضوع فکر کنند سالهاست روندی تکراری را در پیش گرفته اند و کمتر به خود زحمت اندیشیدن و اتحاد را می دهند.گاهی لازم است به افراد تازه نفس فرصت خدمتگزاری داده شود . آدم عاقل از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود.

Go to TOP