امام جمعه سمیرم:

حماسه نهم دی آبی بر آتش فتنه ها بود

امام جمعه سمیرم با بیان این که حماسه نهم دی آبی بر آتش فتنه ها بود، تصریح کرد: پس از اهانت به ساحت سیدالشهدا ملت ایران با آن حماسه تاریخ خود به خروش آمدند و بساط فتنه گری را در کشور بر هم زدند.

حجت الاسلام حسین رجایی پور در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم،با اشاره به این که انقلاب اسلامی به پشتیبانی اسلام ناب توانستند در جهان عزتمندانه در جهت اهداف متعالی خود گام بردارد، تصریح کرد: امروز نیز اقتدار و جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دلیل بهره گیری از آرمان ها و ارزش های دینی است.

وی با بیان این که هر روز از عمر این انقلاب می گذرد عظمت کارهای امام راحل بیشتر برای ملت های جهان روشن تر می شود، خاطرنشان کرد: انقلاب و نظام اسلامی متکی به وجود پیامبر گرامی اسلام و حضرت سیدالشهدا(ع) است.

امام جمعه سمیرم با اشاره به در پیش بودن حماسه ماندگار نهم دی ماه، این روز تاریخی را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: این حماسه عظیم به تعبیر مقام معظم رهبری حرکتی فوق العاده بود که در تاریخ انقلاب به ثبت رسیده است.

حجت الاسلام رجایی پور ادامه داد: فتنه گرانی که در فتنه سال ۸۸ تنها به نابودی نظام و از هم پاشیدگی انقلاب و نظام و نابودی کامل انقلاب به چیز دیگری راضی نبودند با حماسه نهم دی آتش آن فتنه ها خاموش شد.

وی با بیان این که حماسه نهم دی آبی بر آتش فتنه ها بود، تصریح کرد: پس از اهانت به ساحت سیدالشهدا ملت ایران با آن حماسه تاریخ خود به خروش آمدند و بساط فتنه گری را در کشور بر هم زدند.

امام جمعه سمیرم از انقلاب اسلامی به عنوان رکورد دار خلق حماسه ها در تاریخ یاد کرد و گفت: حماسه نهم دی نیز حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است که باید همواره گرامی داشته شود.

وی، نهم دی را نشان دهنده حاکم بودن روح دیانت در دل‌های ملت ولایت مدار ایران اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: آن حضور حماسی همه دنیا را متحیر کرد و امروز همه ما وظیفه داریم نام و یاد آن روز تاریخی را گرامی بداریم.

حجت الاسلام رجایی پور با اشاره به این که حماسه نهم دی برگی پر افتخار در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، گفت: این حضور جاودانه سبب شد تا ملت ایران مسیر پیشرفت و تعالی سیاسی و اجتماعی را سریع‌تر طی کنند.

وی با بیان این که ملت ولایت مدار ایران اسلامی در حماسه نهم دی ثابت کردند که توطئه های دشمنان نظام نمی تواند کوچک‌ترین خللی در حرکت رو به رشد نظام ایجاد کند، ادامه داد: ابن ملت راه خود را سه دهه پیش انتخاب کرده و در راه رسیدن به اهداف متعالی نظام بسیار استوار است.

رجایی پور با بیان این که حضور حماسی ملت ایران در روز نهم دی سال ۸۸ خط بطلانی بر سه دهه فتنه انگیزی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بود، خاطرنشان کرد: مردم همیشه در صحنه کشورمان ثابت کردند در پشتیبانی و حراست از جایگاه ولی فقیه ثابت قدم هستند.

امام جمعه سمیرم با اشاره به این که حماسه نهم دی سال ۸۸ نقطه عطف انقلاب اسلامی در پالایش خواص بی‌بصیرت و عافیت طلبان بود، تصریح کرد: حضور میلیونی ملت ایران در راهپیمایی آن روز فراموش ناشدنی هتاکان حریم اهل بیت(ع) را به زباله‌دان تاریخ فرستاد.

حجت الاسلام رجایی پور به نقش رهبر معظم انقلاب اسلامی در خاموش کردن فتنه ۸۸ اشاره کرد و گفت: ایشان کشتی طوفان زده و فتنه زده انقلاب را با راهنمایی ها و هدایت های بی نظیر خود به ساحل نجات رساندند.

Go to TOP