امام جمعه موقت سمیرم:

۹ دی روز میثاق با ولایت و مقابله با زیاده خواهی استکبار جهانی است

امام جمعه موقت سمیرم گفت: حماسه ۹ دی نمایشی از بصیرت و قدرت مردم ولایت مداری بود که با سیلی محکم خود به فتنه و آشوب در ایران نه گفتند.

جت الاسلام سجاد زینعلی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا اظهار کرد: ۹ دی برگ زرینی از کارنامه درخشان ملت ایران بود که برای همیشه نام آن لرزه بر تن دشمن می اندازد.

وی گفت: تفرقه افکنی و فتنه انگیزی از جمله نقشه های دشمن برای ضربه به انقلاب اسلامی بوده و مردم با بصیرت ما در نهم دی ماه ۸ ماه فتنه افکنی دشمنان را پایان بخشیدند.

زینعلی با اشاره به اینکه عده ای متاسفانه در داخل کشور به دام فتنه های دشمنان افتاده بودند افزود: خوشبختانه روشنگری ها و نمایان شدن چهره اصلی دشمنان باعث شد سیل خروشان ملت ایران نقشه شوم دشمنان را به نابودی بکشد.

وی گفت: دشمن که در جنگ سخت نتوانست موفق باشد امروز در جنگ نرم و جنگ های روانی به دنبال فتنه انگیزی بوده و با هزینه های گزافی که انجام می دهد قصد دارد انقلاب اسلامی را از مسیر خود خارج کند.

امام جمعه موقت سمیرم تصریح کرد: بصیرت لازمه جنگ امروز است تا در هیاهوی رسانه ای و تبلیغاتی غرب بتوانیم در این خط مقدم پیروزمندانه دشمن را به زانو در آورده و به عقب برانیم.

وی خسارت فتنه ۸۸ را برای کشور بسیار سنگین دانست و تصریح کرد: هدف فتنه گران خسارت به ملت و کشور بود و آنان خساراتی جبران ناپذیر را به ایران وارد کردند.

Go to TOP