امام جمعه سمیرم:

بسیج سبب خنثی شدن توطئه‌های دشمنان است

امام جمعه سمیرم با اظهار اینکه تلاش‌های سپاه و بسیج سبب خنثی شدن توطئه‌های دشمنان در جامعه شده است تصریح کرد: تأسیس بسیجی موجب شده تا دستاوردهای انقلاب اسلامی حفظ و حراست شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، حجت الاسلام حسین رجایی پوردر خطبه‌های نماز جمعه سمیرم با تبریک به مناسبت هفته بسیج، پویایی ملت و کشور ایران را در عرصه‌های مختلف ناشی از تفکر بسیجی دانست و گفت: بسیج گنج بی‌پایانی است که توسط بنیان‌گذار انقلاب اسلامی به ملت ایران ارمغان داده‌شده است.

وی با بیا اینکه امروزه استکبار جهانی در پی تخریب نیروهای بسیجی و سپاهی است یادآور شد: انقلاب اسلامی به‌واسطه تفکر بسیجی و رهبری فرزانه در جهان ماندگار شده است.

رجایی پور با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی و دفاع مقدس عنوان کرد: بصیرت رمز و راز موفقیت بسیج به شمار می‌رود و باید تفکر و اندیشه بسیجی در جامعه گسترش یابد.

وی با اظهار اینکه تلاش‌های سپاه و بسیج سبب خنثی شدن توطئه‌های دشمنان در جامعه شده است تصریح کرد: تأسیس بسیجی موجب شده تا دستاوردهای انقلاب اسلامی حفظ و حراست شود.

رجایی پور در ادامه سخنان خود کلید نفوذ دشمن در ایران را آمریکا دانست و گفت: ایران برای مذاکره با هر کشوری آمادگی دارد جز آمریکا زیرا هدف آنها از مذاکره نفوذ و باز کردن راه برای تحمیل است. آمریکا با همکاری رژیم صهیونیستی درصدد نفوذ اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و امنیتی به کشور است. مسئولان باید مراقبت کنند که چنین نفوذی صورت نگیرد.

امام‌جمعه سمیرم به دیدار پوتین با رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره و اضافه کرد: این دیدار دو ساعت پیام‌های متعددی برای کشورهای مختلف دارد و این اقدام پوتین دنیا را شوکه کرده است.

وی دیدار دوساعته رئیس‌جمهوری روسیه با رهبر معظم انقلاب اسلامی را سبب تعجب اوباما و دیگر سران کشورهای استکباری دانست و گفت: کشورهای استکباری دیگر نمی‌توانند اجماع گسترده‌ای بین خود ایجاد کنند.

رجایی پور با اشاره به در پیش بودن اربعین حسینی، خواستار فضاسازی مناسب برای برگزاری آیین‌های مذهبی ویژه اربعین در شهرستان بخصوص همکاری ادارات برای برگزاری هر چه بهتر همایش پیاده رویی حرم تا حرم در سمیرم شد.

 

Go to TOP