رئیس اداره تبلیغات اسلامی سمیرم:

دوره آموزشی مقتل خوانی غیر حضوری در سمیرم برگزار می شود

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سمیرم گفت: دوره آموزشی مقتل خوانی به صورت غیر حضوری با ارائه مدرک از دانشگاه علمی کاربردی و سازمان تبلیغات اسلامی در این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، حجت الاسلام مصطفی نظری با اعلام این خبر گفت: این دوره آموزشی با هدف ارتقای سطح معارف تخصصی مداحان شهرستان با رویکرد مقتل خوانی به صورت غیر حضوری برگزار شد.

وی افزود: در این دوره آموزشی در خصوص میزان اعتبار و مستند بودن مقاتل مطالبی تشریح و مقاتل ضعیف و معتبر معرفی می شوند.

نظری گفت در این دوره ضمن تبیین ابزار مورد نیاز مداحان بر لزوم آگاهی دقیق مداحان از تاریخ اسلام و ائمه (ع) ، جریان شناسی فرهنگی و اعتقادی ، شناخت فرقه های مختلف ، آشنایی با تجوید قرآن ، مفاهیم ادعیه ، احکام ، احادیث ، شعر و اوزان شعر ، آشنایی با دستگاههای موسیقی و مدیریت مجالس مذهبی منابعی معرفی می شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سمیرم گفت:  این دوره به صورت غیر حضوری برگزار می گردد و هر فرد دارای یک سامانه شخصی برای حضور در این دوره می شود.

به گزارش سمنا علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۳۱۵۳۶۶۰۷۲۰ و ۰۳۱۵۳۶۶۳۷۸۸ تماس و برای ثبت نام به اداره تبلیغات اسلامی سمیرم مراجعه کنند.

 1. S2M گفت:

  عالیه حداقل مداح ها بیشتر با واقعیت ها آشنا میشن و از مداحیای دروغ برخی افراد منحرف البته به طور ناخواسته استفاده نمیکنن

 2. محسن گفت:

  همه کاراتون و درست کردین فقط مونده بود مقتل خوانی که بحمدالله راه افتاد
  حاجی خواهشا اینقده جو گیر نباش
  برو بقیه چیزا رو درست کن لطفا

 3. راستگو گفت:

  با سلام و تشکر
  خداراشکر که سازمان سمیرم تحرکی نشان داد و لو غیر حضوری
  ان شالله امسال سال خوبیه که سازمان حرکتی کرده

Go to TOP