امام جمعه سمیرم:

‌دشمنان هر بار با ظاهری جدید آشکار می‌شوند

امام جمعه سمیرم گفت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بود که توسط جوانان آن دوران پایگاه جاسوسی آمریکایی‌ها در هم شکسته شد و حالا وظیفه جوانان امروزی حفظ آن پیروزی و تقویت استکبارستیزی است.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حسین رجائی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمیرم با اشاره بیانات اخیر مقام معظم رهبری گفت: رهنمودهای مقام معظم رهبری چراغ روشن راه برای جامعه است.

وی با اشاره به این بخشی از سخنان مقام معظم رهبری در مورد این موضوع که خوش‌بینی به دشمنان راه نفوذ آنان به کشور است، بیان کرد: آمریکایی‌ها در برابر رسانه‌ها و دوربین‌های خبری در دنیا مثل تمساح اشک می‌ریزند و عوام‌فریبی می‌کنند اما در ‌آن روی سکه، جریاناتی استکباری و استبدادی علیه کشورمان ‌طرح‌ریزی می‌کنند.

امام جمعه سمیرم بی‌تفاوتی نسبت‌ به ارزش‌ها و توانمندی‌های کشور را از آسیب‌های دیگر دانست و افزود: مردم ایران اسلامی باید همیشه هوشیار این حقه‌های آمریکایی را با بصیرت دفع کنند.

وی در ادامه از دو چهره ظاهری و ‌باطنی آمریکایی گفت و اظهار کرد: ظاهر آمریکا از قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی خیلی عوض شده و دشمنان هر بار با ظاهری جدید آشکار می‌شوند اما باطن آنان عوض نشد و خوی استکباری در آنان هنوز هم به چشم می‌خورد.

خطیب جمعه سمیرم با تسلیت ۲۵ محرم سالروز شهادت امام سجاد (ع) تأکید کرد: امام سجاد در کتاب‌های خود به ویژه صحیفه سجادیه و رساله حقوق عالی‌ترین معارف دین را در قالب دعاها بیان کرده است.

رجائی‌پور ادامه داد: در دوران خفقان بنی امیه امام سجاد (ع) زمینه رشد جامعه اسلامی را فراهم کرد و امام باقر (ع) و امام صادق (ع) این مسیر را ادامه دادند.

وی هنر امام سجاد(ع) و حضرت زینب (س) را بیداری اسلامی و بصیرت‌افزایی در کوفه و شام دانست که مقدمه ریشه‌کنی خاندان بنی‌امیه شد.

امام جمعه سمیرم در پایان از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان تشکر و قدردانی کرد و گفت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بود که با روشنگری رهبر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) جوانان این پایگاه جاسوسی را در هم شکستند و حالا وظیفه جوانان امروزی حفظ آن پیروزی و تقویت استکبارستیزی است.

Go to TOP