با اعلام فدراسیون صورت گرفت

حضور شهربانو منصوریان بدون الهه در مسابقات جهانی ووشو

در حالی که لیست نفرات اعزامی به مسابقات جهانی اندونزی توسط فدراسیون اعلام شد شهربانو منصوریان امسال بدون حضور خواهرش حضور خواهد یافت.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا، در کنار حضور پر تعداد ووشوکاران اصفهانی درلیست ۵ نفره آنان امسال حضور یکی از خواهران ووشوکار سمیرمی را در مسابقات جهانی اندونزی شاهد خواهیم بود.

ووشوکاران اصفهانی که در رشته‌های ساندا، تالو و دوئلین تیم ملی کشورمان را در مسابقات جهانی اندونزی همراهی می‌کنند شامل سه مرد و دو خانم می باشد و امسال الهه منصوریان در لیست اعزامی فدراسیون نمی باشد.

شهربانو منصوریان که سال گذشته نیز در مسابقات جهانی در ترکیب تیم ملی کشورمان به میدان رفت و موفق به کسب عنوان قهرمانی شد امسال در وزن ۶۵ کیلوگرم در بخش ساندای بانوان به مصاف حریفان خود می‌رود.

مسابقات ووشوی قهرمانی جهان سال ۲۰۱۴ شاهد حضورسه ووشوکار اصفهانی در تیم ملی بود که حاصل آن سه مدال خوش رنگ طلا بوده اما در لیست ارائه شده امسال نامی از الهه منصوریان و حمیدرضا لادور دیده نمی‌شود.

در رشته تالو نیز زهرا کیانی تنها نماینده اصفهان است که به همراه هانیه رجبی ترکیب تیم ملی را تشکیل می‌دهند.

صدیقه دریایی و مریم هاشمی نیز به همراه منصوریان تیم سه نفره ساندای بانوان اعزامی به این مسابقات هستند.

محسن احمدی، ابراهیم فتحی و نوید مکوندی تیم دوئلین مردان کشورمان را تشکیل می‌دهند که هر سه ورزشکار از استان اصفهان هستند.

در تالوی مردان، طاهر قاسمی (نن گون، نان چوان و نن دائو)، فرشاد عربی (نن گون، نان چوان و نن دائو)، رضا خلف‌زاده (چانگ چوان، جین شو و چیانگ شو) و محسن احمدی (شینگی چوان و ددائو) حضور خواهند داشت.

جعفر شیرزاد، محسن محمدسیفی، امیر فضلی و حمیدرضا قلی‌پور نیز ترکیب تیم ساندای مردان را تشکیل می‌دهند.

Go to TOP