مسابقه «دعای مستجاب» تمدید شد

گروه فرهنگی تبلیغی هادیان همزمان با ماه محرم مسابقه «دعای مستجاب» را در شهرستان سمیرم برگزار کرد که بدلیل استقبال خوب از این مسابقه مهلت شرکت در مسابقه تا ۲۱ آبان ماه تمدید و در نماز جمعه ۲۲ آبان ماه قرعه کشی مسابقه انجام و نفرات برتر معرفی می شوند.

حجت الاسلام میثم آقایی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا اظهار کرد:گروه فرهنگی تبلیغی هادیان همزمان با ماه محرم مسابقه «دعای مستجاب» را در شهرستان سمیرم برگزار کرد که بدلیل استقبال خوب از این مسابقه مهلت شرکت در مسابقه تا ۲۱ آبان ماه تمدید و در نماز جمعه ۲۲ آبان ماه قرعه کشی مسابقه انجام و نفرات برتر معرفی می شوند.

وی افزود: این مسابقه به محوریت کتاب «آثار و فواید دعا» برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان می بایست صفحه سوالات آخر این کتاب را پس از مطالعه کتاب تکمیل و تحویل دهند.

عضو گروه فرهنگی تبلیغی هادیان تصریح کرد: علاقمندان جهت ثبت نام و شرکت در مسابقه «دعای مستجاب» به ثامن الائمه شهرستان مراجعه و  با پرداخت ۵۰ درصد هزینه کتاب در مسابقه شرکت کنند.

وی تصریح کرد: هزینه شرکت در مسابقه ۳ هزار تومان بوده و جوائز این مسابقات ۵ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و ۱۰ جایزه نفیس دیگر می باشد.

وی در پایان افزود: در این کتاب عوامل استجابت دعا، دعا نویسی حلال و حرام و همچنین موانع استجابت دعا توضیح داده شده است.

asardoa1

  1. سلام کاش برنامه ریزی می کردید ازبقیه شهرستانها هم بتوانند از این برنامه و مسابقه استفاده کنند یا با فروش اینترنتی کتاب یا بصورت pdf . موفق باشید

Go to TOP