خواهران منصوریان سوژه مستند شدند

سحر مصیبی مستندی با عنوان صفر تا سکو را برای سه خواهر سمیرمی که این روز ها قهرمان جهانی هستند را در دست ساخت و تکمیل دارد.

به گزارش پایگاه خبری سمنا، مستند صفر تا سکو، داستان داستان زندگی (شهربانو، سهیلا و الهه منصوریان) سه خواهر قهرمان ووشو جهان است که از شهرستان سمیرم اصفهان محل تولد آنها آغاز و به مسابقات اندونزی ختم می شود.

این مستند در قالب فیلم بلند مستند داستانی به نویسندگی و کارگردانی سحر مصیبی مراحل تحقیق را از فروردین ۹۳ آغاز کرده و اکنون به مراحل تصویربرداری رسیده است.

شهربانو، سهیلا و الهه منصوریان سه خواهر سمیرمی که امروز قهرمان ووشو جهانی را از آن خود کرده اند درشهر سمیرم متولد شده و پله پله با زحمات و مشقات بسیار به سکوهای جهانی رسیده اند.

تاکنون بخش های مربوط به مسابقات حذفی مقدماتی و اردو تیم ملی فیلمبرداری شده است. سکانس های مربوط به محل تولد آنها (سمیرم اصفهان) و اندونزی نیز به زودی گرفته می شود.

مصیبی درباره پرداختن به زندگی این سه خواهر قهرمان در یک مستند می گوید: این سه خواهر با شرایط سخت توانستند زندگی خود را به مرحله ای برسانند که هم اکنون به عنوان قهرمانان جهان در رشته ورزشی ووشو شناخته می شوند. این وجه پرتلاش بودن آنها برایم بسیار جذاب بود.

از دیگر عوامل تولید این مستند می توان به فیلمبردار رضا عبیات، صدابردار هادی معنوی، تدوین حمیلا موید، عکاس مریم مجد، مدیر تولید سمیرا علایی و تهیه کننده طهورا ابوالقاسمی اشاره کرد.

مصیبی تاکنون در سینما و تلویزیون با عنوان دستیار کارگردان، برنامه ریز و منشی صحنه آثاری همچون آئینه های روبرو، به آهستگی، پرده نشین، پاداش سکوت، هشت پا، قائده بازی، پذیرایی ساده و… حضور داشته است و ساخت دو فیلم کوتاه داستانی این بازی نیست و ایستگاه متروک را در پرونده کاری خود دارد.

  1. زهرا گفت:

    ااااااااااااااااایییییییییییییووووووووووووووووولللللللللللللللااااااااااااااااااااااااا به استاد ان گرامی خودم و همشریان خودم

  2. اریایی گفت:

    درود
    خیلی خوبه باعث افتخار شهرمون هس

Go to TOP