امام جمعه موقت سمیرم:

حیمنه پوشالی مترسک منطقه با سخنان رهبری شکست

امام جمعه موقت سمیرم گفت: سخنان آتشین و کوبنده رهبری حیمنه پوشالی مترسک منطقه را شکست و با تهدید عربستان به برخورد سخت و خشن لرزه بر اندام سگان دست آموز غرب و پشتیبانان آنها انداخت.

به گزارش پایگاه خبری سمنا از سمیرم، حجت الاسلام سجاد زینعلی در خطبه های این هفته نماز جمعه سمیرم با تبریک عید غدیر خم گفت: روز غدیر خم از منزلت بالایی برخوردار است تا جایی که حضرت علی(ع) فرمودند اگر کسی شب عید غدیر، به روزه دار روز عید غدیر افطاری بدهد مانند این است که به یک میلیون پیغمبر افطاری داده باشد.

وی در ادامه به حادثه غم بار منا اشاره کرد و گفت:در پی حادثه تلخ منا در مناسک حج ملت عزیز ایران درد و رنج زیادی را متحمل شدند و قلبشان آکنده از غم و اندوه شد.

زینعلی با تسلیت این واقعه بسیار ناراحت کننده افزود:این مصیبت زمانی تلخ تر شد که دولت عربستان از پاسخگویی و رسیدگی به حال مصدومان و بازگرداندن پیکر جان باختگان تفره رفت.

امام جمعه موقت سمیرم گفت: از طرفی هم مردم و مسئولین کشور را برای حفظ ادب اسلامی و حرمت همسایگی ضمن پیگیری موضوعات مربوطه، سعی در حل این موضوع با نهایت مدارا را داشتند که عربستان گستاخی را به حد اعلا رساند و ضمن نپذیرفتن مسئولان ایرانی، از پذیرش تقصی خودشان هم امتناع کردند و از گوشه کنار هم پیام می امد که پیکر مطهر شهدار را تحویل دولت ایران نخواهد شد.

وی افزود: پس از این اتفاقات بود که صبر علی زمان به سرآمد و با سخنان آتشین و کوبنده، حیمنه پوشالی این مترسک منطقه ای را شکست و با تهدید دولت عربستان به برخورد سخت و خشن لرزه بر اندام سگان دست اموز غرب و پشتیبانان منطقه ای آنها انداخت.

زینعلی گفت: بعد از ظهر همان روز مسئولان عربستانی تقاضای ملاقات با وزیر بهداشت ایران را کردند و متوجه این موضوع شدند که فرمایشات رهبری شوخی بردار نیست.

امام جمعه موقت سمیرم با بیان اینکه همانطور که رهبر معظم انقلاب در سخنانی کوبنده و مقتدرانه گفت اگر اسرائیل غلطی بکند حیفا و تلاویو را با خاک یکسان می کنیم مقامات عربستانی بدانند که نابودی عربستان راحت تر از اسرائیل است.

وی در پایان با اشاره به هفته نیروی انتظامی از زحمت کشان این نیرو تقدیر و تشکر کرد.

 

Go to TOP