امام جمعه موقت سمیرم:

جنایت منا حاصل بی کفایتی آل سعود بود

امام جمعه موفت سمیرم گفت: کشتار حجاج در منا و حوادث خون بار نشانه سوء مدیریت و بی کفایتی آل سعود است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، حجت الاسلام سجاد زینعلی در خطبه های نماز جمعه این هفته سمیرم اظهار کرد: اقدام وقیحانه اخیر صهیونیست ها در قبله اول مسلمانان در سایه سکوت برخی مسئولان کشورهای اسلامی نشان از دشمنی آنان با اسلام است.

وی افزود: دادخواهی مردم ایران و حمایت از مردم فلسطین نشان از همراهی ملت ایران با مظلومان جهان بوده و صهیونیست ها نشان داده اند که پایبند هیچکدام از قوانین بین المللی و انسانی نیستند.

حجت الاسلام زینعلی با اشاره به کشتار حجاج در منا، گفت: این حوادث خون بار نشان از بی کفایتی و سو مدیریت آل سعود داشته که باید پاسخگو باشند و امیدواریم زمینه ای برای نابودی آل سعود باشد.

وی با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران تصریح کرد: این مذاکرات به مراحل پایانی نزدیک شده و باید مذاکره کنندگان بدانند که نتیجه برجام باید لغو تحریم ها باشد و هر نتیجه ای بجز این مورد تایید مردم ایران نخواهد بود.

خطیب نماز جمعه سمیرم افزود: توافق ما در برجام نشان از ایجاد رابطه با امریکا نبوده و باید بدانند به دلیل دشمنی های آمریکا با مسلمانان همانند حمایت از تروریست ها در یمن، سوریه و عراق همچنان با دولتمردان امریکا مشکل داریم.

وی بیان کرد: باید مسئولان مواظب نفوذ اقتصادی دشمنان در ایران باشند که اگر دشمن بازار ایران را بدست گیرد دوباره شاهد تعطیلی تولیدی ها و رکود خواهیم بود.

حجت الاسلام زینعلی با اشاره به ورود نمایندگان به برجام گفت: مجلس باید با قدرت برجام را بررسی کند و در راه پیروی از رهبری و پاسداشت خون شهدا از حقوق ملت ایران دفاع کند.

وی با اشاره به عید غدیر خم افزود: متولیان فرهنگی مذهبی و مسئولان شهرستان در راستای برپایی جشنی بزرگ در روز عید غدیر خم گام بردارند.

Go to TOP